خانه / دسته‌بندی نشده / تردد در راه های البرز به کندی صورت می گیرد

تردد در راه های البرز به کندی صورت می گیردسروان علی بابازاده روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، افزود: حجم بار ترافیکی در آزاد راه تهران- کرج از محدوده شهرک خاتم تا پل فردیس نیمه سنگین و در حال حرکت است.
وی اضافه کرد: همچنین حجم ترافیک از آزاد راه کرج – قزوین از محدوده پل فردیس تا ترمینال شهید کلانتری، نیمه سنگین گزارش شده است.
بابازاده گفت: در مسیر کرج – چالوس نیز با توجه به افزایش بار برگشت، از ساعت ۱۶ از میدان امیر کبیر به سمت شمال جاده مسدود شده و این محدودیت تا زمان تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.
وی ادامه داد: با توجه به بارش باران در محور کرج –چالوس ،طالقان و محور کرج- قزوین، سطح جاده ها لغزنده بوده و انتظار ما از مسافران و رانندگان این است که با هدف جلوگیری از وقوع هر گونه حادثه ، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند. مدیر کل هواشناسی البرز نیز در گفت وگو با ایرنا گفت: روز جمعه شاهد وزش باد شدید و بارش خفیف و پراکنده باران در استان هستیم.
منصور رحمانیان افزود: انتظار ما از کشاورزان و باغداران این است که اصولی مانند، سمپاشی نکردن با توجه به پیش بینی وزش باد شدید و بارش در روز جمعه، مراقبت از سازه ها در برابر وزش باد شدید، مراقبت از کندوها در زمان عملیات سمپاشی در باغات، پای سن غلات در مزارع و تبدیل بقایای گیاهای باغات به مواد آلی جهت استفاده مجدد در باغ را رعایت کنند.
وی ادامه داد: همچنین استفاده از کودهای شیمیایی در باغ قبل از پا بیل نمودن درختان،استفاده از کود سرکت در مزارع غلات و کلزا و استفاده از کود سولفات آمونیوم همراه با کود اوره در مزارع کلزا جهت گل انگیزی بیشتر و افزایش روغن از دیگر مواردی است که نیاز است با توجه به شرایط اقلیمی کشاورزان و باغداران البرزی رعایت کنند.
استان البرز دارای یکهزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه،بزرگ راه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راههای این استان است.
۷۴۱۴/۱۵۳۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید