خانه / دسته‌بندی نشده / ترافیک در آزادراه های قزوین سنگین است

ترافیک در آزادراه های قزوین سنگین استسرهنگ نصرالله بیگلری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پایان تعطیلات سه روزه علت اصلی ترافیک پرحجم در جاده های اصلی این استان است.
وی اظهار کرد: با وجود ترافیک سنگین در آزادراه های استان، خوشبختانه به دلیل رعایت قوانین رانندگی از سوی رانندگان، تاکنون هیچ حادثه دلخراشی رخ نداده است.
سرهنگ بیگلری از حضور تیم های گشت پلیس و آماده باش ایستگاههای پلیس راه و پاسگاههای انتظامی برای ایجاد امنیت و رفاه حال مسافران خبر داد و از شهروندان خواست تا در طول سفر با عوامل نیروی انتظامی مستقر در جاده ها همکاری داشته باشند.
وی همچنین از رانندگان درخواست کرد تا ضمن احترام گذاشتن به مقررارت رانندگی، از سرعت و سبقت غیرمجاز، صحبت کردن با تلفن همراه و سرنشینان خودرو خودداری کرده و به ازای هر ۲ ساعت رانندگی حداقل ۲۰ دقیقه در پارکینگ های حاشیه راه ها به استراحت بپردازند.
رئیس پلیس راه استان قزوین اظهار کرد: رانندگان باید از توقف در باند اضطراری جاده ها و آزادراه ها خودداری کنند و در صورت ضرورت، با نصب علائم هشدار و ایمنی سایران را آگاه نمایند.
آزادراه های استان قزوین به دلیل اتصال بخشی از استان های شمالی و غربی کشور به پایتخت و بالعکس از حجم تردد بالایی برخوردار هستند و در ایام تعطیلات جزو پرترافیک ترین مسیرها در کشور به شمار می روند.
استان قزوین دارای ۶ هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه می باشد که ۲۲۰ کیلومتر آن آزادراه، ۲۷۰ کیلومتر بزرگراه، ۷۰۰ کیلومتر جاده اصلی بوده و بقیه راه های فرعی و روستایی است.
۷۳۹۰/۶۰۱۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید