خانه / دسته‌بندی نشده / تداوم پیروزی های قاطع مدافع عنوان قهرمانی درلیگ برتر والیبال نشسته

تداوم پیروزی های قاطع مدافع عنوان قهرمانی درلیگ برتر والیبال نشستهبه گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم جامعه معلولان مازندران در چارچوب هفته ششم این مسابقات پنجشنبه شب در سالن ورزشی شهید عظیمی بابلسر میزبان تیم هیات اراک بود.
این چهارمین پیروزی متوالی شاگردان نقی مهدوی در تیم جامعه معلولان مازندران است که در خانه بازی را با نتیجه ۳ بر صفر به نفع خود پایان می دهند.
نماینده مازندران دو دیدار معوقه نسبت به دیگر تیم های حاضر در این مسابقات دارد و در ادامه نیز عصر فردا جمعه در بابلسر میزبان تیم هیات قم است.
نماینده مازندران در فصل گذشته با عنوان بهزستی مازندران قهرمانی لیگ را از آن خود کرده بود.
این تیم در رقابت های این فصل نیز با در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوشی همچون داود علیپوریان کاپیتان تیم ملی و مرتضی مهرزاد ، مجید لشکری و رمضان صالحی سه ملی پوش مازندرانی و احمد ایری ملی پوش گلستانی و بازیکن سابق و باتجربه تیم ملی به همراه چند بازیکن باتجربه از امیدهای مسلم قهرمانی به شمار می رود.
نقی مهدوی سرمربی مازندرنی در این فصل به همراه فرید صاحبی ، محمد عرب و محمد گلچین در کادر فنی تیم جامعه معلولان مازندران حضور دارند.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاههای کشور با حضور هفت تیم هیات قم ، پالایش نفت آبادان ، هیات اراک ، ذوب آهن اصفهان ، روان کارهای گلستان ، شهرداری ارومیه، گسترش فولاد تبریز و جامعه معلولان مازندران برگزار می شود.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید