خانه / دسته‌بندی نشده / تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی راهبرد کنونی دولت است

تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی راهبرد کنونی دولت استبه گزارش ایرنا، حسینعلی امیری روز پنجشنبه در آیین گشایش سومین جشنواره ملی گیلاس اشنویه افزود: آمریکا و برخی از کشورهای غربی تضعیف اتحاد ملی ایرانیان از طریق فشارهای اقتصادی را دنبال می کنند.
وی در استان موسوم به سرزمین اقوام و ادیان الهی که جلوه ای از وحدت ملت ایران به شمار می رود، اضافه کرد: ایجاد اختلاف بین مردم، قومیت ها و مذاهب نیز از اهداف مهم دشمنان به شمار می رود.
وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید سناریوهای مختلفی را برای مقابله با این رویکرد آمریکا و رژیم اسراییل طراحی کرده که از جمله آنها می توان به تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد.
وی اضافه کرد: حمایت از تولید ملی و بخش خصوصی به عنوان مجاهدان اقتصادی کشور از مهم ترین بخش های فعالیتی دولت در ماه های پیش رو به شمار می رود.
وی همچنین به تلاش دولت برای توزیع عادلانه امکانات اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید در راستای بهبود وضعیت اقتصادی کشور با دستور مقام معظم رهبری ۱٫۵ میلیارد دلار از منابع صندوق ارزی برداشت کرده که از این رقم ۲۶۰ میلیارد ریال به آذربایجان غربی اختصاص یافته است.
معاون رییس جمهوری در امور مجلس با ابلاغ سلام دکتر روحانی به مردم آذربایجان غربی، گفت: فرهنگ غنی و تاریخ کهن مردم اشنویه از ویژگی های بارز این خطه از ایران اسلامی بوده و امنیت کنونی استان حاصل از جان گذشتگی و شجاعت مردمان این مرز و بوم است.
وی افزود: مردم آذربایجان غربی در دوران جنگ تحمیلی رزمندگان رشید و جان برکفی را به جبهه ها گسیل داشتند و شهدا و جانبازان زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کردند؛ این مردم در پذیرایی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نیز پیشگام بودند.
به گزارش ایرنا اشنویه با ۷۴ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی ارومیه، مرکز آذربایجان غربی قرار دارد؛ این شهرستان مرزی در نخستین سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی مورد هجوم دشمنان قرار گرفته بود و عملیات آزادسازی آن توسط قرارگاه علمیاتی شمال غرب کشور در شهریور سال ۱۳۶۰ به فرماندهی شهید صیاد شیرازی و شهید مهدی باکری انجام شد.
۳۰۹۳/۳۰۷۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید