خانه / دسته‌بندی نشده / تجمع های اعتراضی بهانه ای برای بدخواهان نظام ایجاد می کند

تجمع های اعتراضی بهانه ای برای بدخواهان نظام ایجاد می کندفریدون احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تجمع های اعتراضی که در برخی شهرهای کشور رخ داده، اتفاق خوبی نیست و نباید آب در آسیاب دشمن ریخت.
وی یادآورشد: در صورتی که اختلاف نظر و مشکلی هم وجود دارد، باید در چارچوب قانون طرح و پیگیری شود.
احمدی تاکید کرد: این نوع تجمع ها و حرکت های اعتراضی خارج از مسیر قانونی، برخی مواقع حریم ها را می شکند و به حتم این خواست و نیت مردم نیست.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید صدای معترضان و مخالفان شنیده شود و قانون مسیرهای لازم را برای این مطالبه ایجاد کرده است.
وی خاطرنشان کرد: به حتم این تجمع ها و حرکت های اعتراضی، تصادفی نیست و گروه هایی در حال ساماندهی آنها هستند.
احمدی تصریح کرد: شبکه های خارج از کشور این حرکت ها را در سطح کلانی مدیریت و اطلاع رسانی می کنند که مقابله با آنها هوشیاری مردم و مسئولان را می طلبد تا در صحنه باشند.
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وجود مخالف در جامعه طبیعی است اما این مخالفان می توانند حرف و اعتراض خود را از مسیر قانون مطرح کنند، مجوز بگیرند و در چارچوب های قانونی تعیین شده به حرکت خود ادامه دهند.
وی اظهار کرد: نمی توان اجازه داد که این حرکت ها و تجمع ها از کنترل خارج و از فضا سوء استفاده شود، در عین حال که کسی نمی تواند بگوید که جامعه یکپارچه است و همه باید مثل همدیگر فکر کنند.
احمدی با تاکید بر اینکه همه حق انتقاد را دارند، اضافه کرد: مخالف حق حیات دارد و می تواند حرف خود را از طریق چارچوب و مسیر قانونی تعیین شده طرح و پیگیری کند.
۳۰۰۱/۶۰۸۵
خبرنگار: مینا افشاری ** انتشار: رویا رفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید