خانه / دسته‌بندی نشده / تامین اجتماعی در چهار سال اخیر به اندازه ۴۵ سال گذشته تخت بیمارستانی ایجاد کرد

تامین اجتماعی در چهار سال اخیر به اندازه ۴۵ سال گذشته تخت بیمارستانی ایجاد کردبه گزارش خبرنگار ایرنا ، علی ربیعی شامگاه شنبه در آئین افتتاح مرکز تصویربرداری و طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی رازی چالوس افزود : خدمات درمانی یکی از مهم ترین ترین و ضروری ترین نیاز مردم است که دولت برای دسترسی آسان به این خدمات، تاکنون تلاش زیادی انجام داده است.
وی همچنین با اشاره به فعالیت سازمان تامین اجتماعی در فراهم کردن خدماتی درمانی در کشور ، گفت : با توجه به شرایط کنونی و دشوار برای سازمان تامین اجتماعی ، عملکرد این سازمان نسبت به سال های گذشته در زمینه ارائه خدمات درمانی به مردم خوب بوده است.
ربیعی همچنین با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، اظهار داشت : در برگزاری سالگرد دهه فجر، باید روزهای نخست انقلاب با دقت مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود : امروز راهکار موفقیت بازگشت به روحیه انقلابی روزهای نخست انقلاب است ، زمانی که مردم و مسئولان یکپارچه و صادقانه در کنار هم برای اعتلای انقلاب اسلامی با تمام وجود گام بر می داشتند.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز در این آئین اظهار داشت: در یک سال گذشته طرح هتلینگ ۸۰ بیمارستان تامین اجتماعی در مناطق مختلف کشور با برنامه ریزی دقیق در کمترین زمان و با کمترین هزینه اجرا شده است.
سیدتقی نوربخش افزود : در دهه فجر امسال پروژه های تامین اجتماعی با اعتباری بالغ بر ۵۲۰ میلیارد تومان در کشور اجرا شده است که از این میزان ۳۶۰ میلیارد تومان آن پروژه های اقتصادی و مابقی واحدهای بیمه ای بوده است.
طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان رازی شهرستان چالوس با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از اعتبار سازمان تامین اجتماعی در یک هزار و شش متر مربع اجرا شد.
مرکز تصویربرداری بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان چالوس که به نام مرحوم دکتر محمد صادق زندی نام گذاری شده است با اعتبار پنج میلیارد تومانی ساخته و تجهیز شد که یک میلیارد تومان از این مبلغ توسط خیر محمد ناصر زندی و چهار میلیارد تومان مابقی آن از محل اعتبارات سازمان تامین اجتماعی تامین شده است.
در این مرکز تصویر برداری سی تی اسکن ۱۶ اسلایس نصب است که قابلیت ارتقا برای سی تی عروق و اندام را نیز دارد و همچنین دستگاه رادیو گرافی دیجیتال نیز در این مرکز نصب شده است.
خبرنگار: سیدمحمد اکبرموسوی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۱۶۵۴/۱۲۹۵/ ۱۶۰۲/انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید