خانه / دسته‌بندی نشده / بهره برداری از ۱۱۲ طرح عمرانی در چهارمحال و بختیاری

بهره برداری از ۱۱۲ طرح عمرانی در چهارمحال و بختیاریسرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری، این طرح ها را در زمینه عمرانی، خدماتی، زیرساخت ها، کشاورزی و آبرسانی با یکهزار و ۱۹۴ میلیارد ریال اعتبار اعلام کرد.
مجید نظری شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بهره برداری از ۵۳ طرح کشاورزی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در حوزه های آب، خاک و فنی مهندسی، بهبود تولیدات دامی و گیاهی، شیلات و صنایع کشاورزی با اعتباری افزون بر ۲۳۶ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۴۷۲ نفر از جمله این طرح هاست.
وی همچنین به بهره برداری از ۱۷ طرح و آغاز عملیات اجرایی ۱۱ طرح خدماتی و عمرانی در شهرستان کیار اشاره کرد و گفت: این پروژه ها با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال بهره برداری و عملیات اجرایی ۱۱ طرح با ۲۵ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال در این شهرستان آغاز شد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: همچنین ۴۲ طرح با ۸۵۷ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال اعتبار در شهرستان لردگان به بهره برداری رسید.
به گزارش ایرنا، در دهه فجر امسال ۳۳۲ طرح با چهار هزار و ۲۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم ۷۶۳ نفر در استان چهارمحال و بختیاری بهره برداری و یا کلنگ زنی می شود.
خبرنگار: خاطره حسین زاده**انتشاردهنده:جهانبخش صفری
۷۳۶۳/۶۰۲۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید