خانه / دسته‌بندی نشده / بصیرت لازمه مقابله با توطئه های پرحجم دشمنان علیه کشور است

بصیرت لازمه مقابله با توطئه های پرحجم دشمنان علیه کشور استآیت اله سید حسن عاملی در خطبه های نماز جمعه اردبیل افزود: اختلافات باورسوز سیاسی ، قومی و مذهبی همه از بی بصیرتی است و سیاه نمایی ، ظلم به دست آوردهای بزرگ انقلاب و از بی بصیرتی ناشی می شود.
وی تشریح کرد : یک مسئول باید با بصیرت خود درک کند که جمع آوری پول مردم توسط یک بنیاد مالی با ۳۳ درصد سود ، ممکن است توطئه دشمن باشد چون نه تولید و نه تجارت این سود را ندارد و شکست آن حتمی است.
آیت الله عاملی اضافه کرد : دیروز اسرائیل و آمریکا طرح محرمانه مشترکی بر علیه ایران تدوین کردند و این طرح که تأمین مالی آن بر عهده آمریکاست بطور دقیق ناظر بر جنگ روانی و ایجاد نارضایتی در داخل ایران است.
او گفت : روزانه تعداد فراوانی فیلم ، کلیپ و نوشته مزورانه به واسطه کانال های متعدد ، سایت ها و وب سایت ها به فضای ایران وارد می شود به حدی که اگر کسی فضای مجازی را بیت الکذب بنامد خلاف واقع نگفته است.
وی ادامه داد : این جنگ روانی ظالمانه بر علیه ایران بطور دقیق مثل محاصره اقتصادی بر علیه ایران در طول تاریخ نظیر ندارد آنها در این جنگ نابرابر واقعیت را بر ملت ما مشتبه می کنند و تمام تلاش آنها این است که در تشخیص مسائل کلان ملت ما را به خطا بیاندازند.
نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به مناسبت ۹ دی سال ۸۸ گفت : وقتی ملت متوجه شد که موضوع از یک رقابت سالم سیاسی فراتر رفته و بیگانه سکاندار قضیه و امیدوار شده باحضور حماسی خود ، دندان طمع دشمن را کشید.
او گفت : حضور چهار میلیون نفری جمعیت بدون تبلیغات قبلی و بطور کامل خودجوش مثل یک رفراندوم ملی بود و غائله را تمام کرد و استکبار جهانی از همان روز ، کینه این ملت را به دل گرفته است.
وی افزود : درس بزرگ آن حادثه شوم این بود که ما باید جرأت پیگیری امور خود از طریق مراجع قانونی را داشته باشیم و بدانیم در هیچ کشوری مطالبه خارج از چارچوب قانون را تحسین نمی کنند.
امام جمعه اردبیل با اشاره به خشکسالی های متوالی در ایران و حجم زیاد مصرف آب به خصوص در کشاورزی و پیش بینی گرفتاری کشور به بحران آب در آینده گفت : اسراف در مصرف آب به ویژه در بخش کشاورزی در واقع کفران نعمت و ضایع کردن حقوق دیگران است.
آیت الله سیدحسن عاملی افزود : در بخش کشاورزی باید در قانون آبیاری غرقابی و سنتی ممنوع شده و زارعان نیز به موضوع صرفه جویی و استفاده بهینه از این نعمت خدادادی توجه جدی نمایند.
او گفت : با اینکه دولت ۸۵ درصد هزینه آبیاری قطره ای و بارانی را تقبل کرده و برای ۱۵ درصد بقیه تسهیلات بانکی می دهد ولی تعداد زیادی از کشاورزان به مصالح مهم خودشان در ارتباط با استفاده درست از آب توجه نمی کنند و همچنان به شیوه آبیاری غرقابی ادامه می دهند.
۶۰۱۹/۶۰۱۸
خبرنگار : مسعود وسیله** انتشار دهنده : گیتی طالبیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید