خانه / دسته‌بندی نشده / برگزاری جلسات مشترک با فرمانداران شهرستان‌های هم مرز تهران

برگزاری جلسات مشترک با فرمانداران شهرستان‌های هم مرز تهران

به گزارش ایسنا، مجتبی یزدانی در پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران و نخستین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان تهران در ارائه گزارشی در خصوص اقدامات شهرداری تهران به ویژه معاونت خدمات شهری در پی بارش‌های اخیر گفت: ما از مدت‌ها پیش گزارشی در خصوص اقدامات شهرداری به استانداری ارائه کردیم و با ادارات مختلف استان از جمله راهور، آب و فاضلاب، برق و به ویژه حوزه عمرانی استانداری همکاری بسیار خوبی را داشته‌ایم و در تعامل با این ادارات توانستیم مشکلات بسیاری را حل و فصل کنیم.

وی افزود: در سال جاری از اردیبهشت ماه بحث لایروبی ۵۳۰ کیلومتر از کانال‌های روبسته و روباز و همچنین لایروبی ۱۰ هزار کیلومتر از حریم شهر تهران را آغاز کرده‌ایم.

یزدانی ادامه داد: شدت بارندگی‌های هفته گذشته در تهران به شکلی بود که بعد از اهواز با ۳۲ میلیمتر بارش در شمیرانات از رتبه‌های بالای بارش در سطح کشور بودیم. در طول بارش‌های اخیر نیز شهرداری‌های مناطق و معاونین امور مناطق و عمرانی شهرداری تهران با بازدیدهای میدانی و رصد و پایش شهر موارد مختلفی را احصا کردیم و در حال حاضر نیز چهار مورد از آنها حل شده است.

وی تاکید کرد:‌ موضوع حاد ما در تونل امیرکبیر و دیگری در محدوده منطقه ۲۱ بود که مشغول اقدامات عمرانی برای حل مشکلات در این دو نقطه هستیم. تونل امیرکبیر از شب گذشته باز شده است و کار عمرانی نیز در آنجا در حال پیگیری است. البته پیش از مسدود کردن تونل اطلاع رسانی کامل انجام شد. هر چند که این مسیر شلوغ و پر تردد نیست.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر لزوم برگزاری جلسات مشترک میان شهرداری تهران و فرمانداری شهرستان‌هایی که مرز مشترک با شهر تهران دارند، گفت: قطعا همکاری و تعامل بیشتر با برگزاری این جلسات با محوریت معاونت عمرانی استانداری تهران فراهم خواهد شد.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

لزوم ساماندهی محدوده خلازیر بدون نگاه سلبی

به گزارش ایسنا، محمد سالاری در تجمع انتخاباتی امروز یکشنبه که در محل مسجد حضرت …

پاسخی بگذارید