خانه / دسته‌بندی نشده / برف و سرما برخی مدارس استان اردبیل را تعطیل کرد

برف و سرما برخی مدارس استان اردبیل را تعطیل کردبه گزارش ایرنا ، اداره کل آموزش و پرورش اردبیل در اطلاعیه ای اعلام کرد که در اردبیل مدارس شهری پیش دبستانی ، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در مدارس روستایی تمام مقاطع تحصیلی ، در سرعین ، نمین ، نیر ، انگوت و هیر تمام مقاطع تحصیلی ، در کوثر پیش دبستانی ، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در گرمی مدارس شهری پیش دبستانی و ابتدایی و در مدارس روستایی تمام مقاطع تحصیلی تعطیل می باشد.
همچنین در بیله سوار، پارس آباد ، جعفرآباد ، خلخال ، مشگین شهر ، ارشق ، اصلاندوز و لاهرود مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت قبل از ظهر به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.
به گزارش اداره کل هواشناسی استان اردبیل هم اکنون بارش برف در بسیاری از مناطق استان ادامه دارد و امروز بر گستره و شدت ناپایداری های جوی افزوده می شود.
اداره کل مدیریت بحران استان اردبیل نیز به ساکنان این استان درباره کاهش محسوس دما ؛ لغزندگی سطح گذرگاهها و کاهش دید افقی در جاده های این استان در این مدت هشدار داده است.
مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل استان اردبیل نیز اعلام کرد که جاده های استان باز بوده و برفروبی و نمک پاشی شده اما سطح جاده ها به دلیل کولاک در گردنه ها و محورهای کوهستانی برخی مقاطع پوشیده از برف می باشد.
این مرکز از رانندگانی که قصد تردد در راههای استان را دارند خواست تا زنجیر چرخ و وسایل ایمنی زمستانی با خود همراه داشته باشند.
اردبیل به خاطر موقعیت جغرافیایی و طبیعی خود از نقاط سردسیر ایران محسوب می شود و از وضعیت جوی بسیار متغیر برخوردار است.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
۶۰۱۸/۶۰۱۶انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید