خانه / دسته‌بندی نشده / برد تراکتورسازی را به هواداران تقدیم می کنم

برد تراکتورسازی را به هواداران تقدیم می کنمبه گزارش ایرنا ارطغرول ساغلام روز جمعه پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار کرد: این فصل خیلی برای ما خوب تمام نشد چرا که در قسمت پایین جدول ماندیم اما در فصل آینده به مراتب بهتر ظاهر می شویم.
سرمربی تیم تراکترسازی با بیان این که وقتی به این تیم آمدم، از چهار بازی قبلی خود تنها یک امتیاز کسب کرده بودیم و با تیم ته جدول سه امتیاز فاصله داشتیم افزود: اما با تدابیر اتخاذ شده با انتهای جدول فاصله گرفتیم.
وی با اشاره به این که در محیط اطراف باشگاه ، شرایط خوبی برای ما مهیا نبود افزود: این موضوع به گونه ای بود که حتی کسانی که سال‌ های طولانی و حتی ۲۵ سال در باشگاه تراکتورسازی حضور دارند بر این باور بودند که امسال اولین بار است چنین مشکلاتی را در باشگاه می‌بینند.
ساغلام در ادامه به مشکلات اقتصادی باشگاه پرداخت و گفت: با کادر ناقص کار خود را آغاز کردیم و باید در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌رفتیم که در مجموع بار سنگینی روی دوش ما بود و مجبور بودیم در این دو رقابت حساس شرکت کنیم.
وی ادامه داد: در دوره‌ای به تراکتورسازی آمدم که هواداران با تیم قهر کرده بودند و حتی به ورزشگاه نمی‌ آمدند به شکلی که در دیدارهای خانگی حمایت هواداران را احساس نکردیم.
وی گفت: در این دوره، خستگی و مصدومیت ما را آزار داد اما خوشحالم به هدفی که از ابتدا داشتیم رسیدیم و توانستیم تراکتورسازی را در لیگ برتر حفظ کنیم.
سرمربی تراکتورسازی با بیان این که در بازی امروز با بازیکنان جوان و بی‌ تجربه به میدان رفتیم که آنها جنگندگی خود را در این مسابقه نشان دادند افزود: بازیکنانم پاداش جنگندگی خود را گرفتند و به بهترین شکل لیگ را به پایان رساندند.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز جمعه شب در اهواز با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.
فولاد خوزستان در پایان مسابقات این فصل در جایگاه هفتم قرار گرفت.
۹۸۷۸/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید