خانه / دسته‌بندی نشده / برخی با اغراض سیاسی در صدد دلسرد کردن مردم برای شرکت در انتخابات هستند

برخی با اغراض سیاسی در صدد دلسرد کردن مردم برای شرکت در انتخابات هستند

به گزارش ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در نود و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر اسلامشهر گفت: اعضای شورای شهر در سختی ها در کنار مردم و بی واسطه بین مردم حضور داشته باشند.

وی افزود: بسیاری از زیرساخت ها در اسلامشهر باید تقویت شود و هرچند بودجه این شهر در مقایسه با سال گذشته ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است. روزهای طلایی خدمت به مردم به سرعت در حال سپری شدن است و باید از اندک فرصت باقی مانده استفاده کنیم.

وی ادامه داد: اعضای شورای شهر باید به تمام امور ورود پیدا کنند و به شدت از سیاسی کاری پرهیز کنند هرچند بهترین ترکیب مدیریتی را در شهرستان اسلامشهر شاهدیم. امروز مترو اسلامشهر که یک طرح ملی است نیازمند نگاه ویژه در تخصیص اعتبارات است و باید با اعتبارات استانی و ملی روند این پروژه تسریع شود و هرچند تاکنون این پروژه پیشرفت مطلوبی داشته است.

چراغعلی تاکید کرد: طرح های توسعه شهری مصوب شورای اسلامی شهر باید به آگاهی شهروندان رسانده شود و هیچ موضوع محرمانه و پنهانی به ویژه در حوزه مدیریت شهری برای مردم وجود ندارد. امروز برخی با انگیزه های سیاسی و کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات و مشارکت حداقلی مردم با برجسته کردن برخی تخلفات مربوط به شهرداران و شوراها، درصدد دلسرد کردن مردم از حضور در پای صندوق های رای هستند.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، چراغعلی افزود: تا زمان مسئولیتم از نحوه عملکرد شهرداران و شوراهای اسلامی که در چارچوب قانون باشد دفاع می کنم.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

بهترین اقدام برای تغییر وضع موجود حضور پای صندوق‌های رای است

به گزارش ایسنا، دکتر اسکندر مومنی در حاشیه حضور پای صندوق رأی انتخابات ۱۴۰۰ گفت: …

پاسخی بگذارید