خانه / دسته‌بندی نشده / برخورد با کانکس کنارجاده ای پلیس کشته بر جای گذاشت

برخورد با کانکس کنارجاده ای پلیس کشته بر جای گذاشتشهرام طاهرزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه عصر امروز در مسیر جاده مشهد – چناران در منطقه منزل آباد رخ داد. مجروحان توسط سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان سوانح و حوادث طالقانی مشهد منتقل شدند.
وی ادامه داد: یکی از مجروحان که سرباز وظیفه بود پس از انتقال به بیمارستان بخاطر شدت صدمات جان باخت.
سرپرست ایستگاه ۳۶ سازمان آتش نشانی مشهد نیز در این باره گفت: در این حادثه خودروی پراید به علتی نامعلوم از مسیر منحرف و به ایستگاه کنارجاده ای پلیس برخورد کرد. در این حادثه چهار سرنشین خودرو پراید به همراه یک سرهنگ پلیس و ۲ سرباز مصدوم و به بیمارستان طالقانی منتقل شدند. پای یکی از سربازان مجروح قطع شده و هم اینک در وضعیت کما قرار دارد.
چناران در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال مشهد قرار دارد.

* پنج مجروح در بردسکن
رئیس جمعیت هلال احمر بردسکن نیز از برخورد دو خودروی سواری پراید و لیفان و مصدومیت پنج نفر در این شهرستان جنوبی خراسان رضوی خبر داد.
مجید رضاپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه ظهر امروز در کیلومتر ١٧ جاده بردسکن به روستای سیر به وقوع پیوست. دو نفر از مصدومان سانحه توسط آمبولانس جمعیت هلال احمر به مرکز درمانی انتقال داده و بقیه بطور سرپایی درمان شدند.
بردسکن در فاصله ۲۷۳ کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است.

* واژگونی تراکتور و مرگ راننده
جانشین فرمانده انتظامی تربت حیدریه هم از واژگونی یک دستگاه تراکتور و مرگ راننده ۶۰ ساله آن خبر داد.
سرهنگ غلامرضا خرقانی افزود: این تراکتور هنگام کار در زمین کشاورزی در یکی از روستاهای این شهرستان به دلیل ناهموار بودن زمین واژگون شد. راننده تراکتور در این حادثه به شدت مصدوم شد و در بیمارستان جان خود را از دست داد.
تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
۳۰۲۷/۷۵۰۵/۷۴۹۷/۱۸۵۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید