خانه / دسته‌بندی نشده / برترین های مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور مشخص شدند

برترین های مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور مشخص شدندبه گزارش ایرنا، در این مسابقات که به میزبانی اصفهان در مجموعه ورزشی نقش جهان این شهر برگزار شد ۸۰ شرکت کننده از ۱۸ استان کشور در کلاس های منفی۱۵۰۰ سی سی بانوان، مثبت ۱۵۰۰ سی سی بانوان، منفی ۱۵۰۰ سی سی آقایان، مثبت ۱۵۰۰ آقایان و کلاس آزاد به رقابت پرداختند.
در کلاس منفی ۱۵۰۰ سی سی بانوان، لیلا پیکانپور از اصفهان، میترا فلاحی از یزد و فرشته حسینیان از گیلان رده های اول تا سوم را کسب کردند.
رقابت های کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی سی بانوان نیز با قهرمانی یلدا مرادی از گیلان پایان یافت و سیما یزدان پناه و فاطمه احمدی هر دو از کرمان در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.
در بخش مثبت ۱۵۰۰ سی سی اقایان، میثم زمانی از یزد اول شد، علیرضا سلمانی از تهران در رده دوم قرار گرفت و سعید روانشاد از فارس توانست عنوام سوم را بدست آورد.
در بخش منفی۱۵۰۰ سی سی آقایان، امیرغلامیان فرد از قزوین قهرمان شد، مجتبی پورحسنی از یزد بر سکوی سوم ایستاد و محمدرضا صفاری از کرمان در رده سوم قرار گرفت.
در بخش کلاس آزاد این مسابقات نیز حسن منتظری از مازندران اول شد، بهرام کمالی از اصفهان عنوان دوم را به خود اختصاص داد و امید نومیدی از گیلان رده سوم را کسب کرد.
مسئول کمیته اسلالوم هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان در پایان این مسابقات اظهارکرد: در این دوره هر شرکت کننده دو بار حق طی مسیر و تایم گیری داشت.
مهدی مشکات ادامه داد: این دوره از رقابتها بطور کامل با ایمن سازی پیست همراه بود و خوشبختانه هیچ گونه حادثه ای برای شرکت کنندگان رخ نداد.
احمد بازوبندی، رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری اصفهان نیز در مراسم اختتامیه این رقابتها گفت: این استان در این میزبانی ثابت کرد که با همراهی تیم کمیته اتومبیلرانی اصفهان و همراهی مسئولان، پتانسیل برگزاری مسابقات ملی دیگر را نیز دارد و باز هم می تواند در این زمینه بدرخشد.
به گزارش ایرنا، اسلالوم شاخه ای از اتومبیلرانی است و تمامی رانندگان شرکت کننده بصورت انفرادی در مسیری که از قبل طرح ریزی و علامتگذاری شده به مسابقه می پردازند.
ت / ۶۰۲۰ / ۲۰۹۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید