خانه / دسته‌بندی نشده / برترین های آفرود کشور معرفی شدند

برترین های آفرود کشور معرفی شدندرئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی البرز روز شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: نخستین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور جام برادران شهید محمد حسن، محمد باقر و محمد صفا کولیوند’ صبح دیروز آغاز شد و تا شامگاه جمعه ادامه داشت.
اردشیر درویشی افزود: در این دوره از رقابت ها بیش از ۱۰۰ خودرو از سراسر کشور در ۴ کلاس با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی اضافه کرد: در کلاس یک، حسین کامکار، محمد شش پری و رضا روستایی، کلاس ۲ فرشاد ابراهیمی، رضا نیک منش و علیرضا نعمتی، کلاس ۳ فرشید ابراهیمی، محسن یزدی و علیرضا پور شهید و کلاس ۴ مرتضی ساروقی، پوریا حسین و بابک فقیه نصیر به ترتیب مقام های اول تا سوم را در هر کلاس به دست آوردند.
درویشی با اشاره به ظرفیت های استان البرز در رشته اتومبیلرانی و موتور سواری به ساخت بزرگترین دهکده ورزشی خاورمیانه در زمینی به گستره ۷۰۰ هکتار توسط بخش خصوصی در استان اشاره کرد و گفت: البرز ظرفیت های انسانی بالایی در زمینه موتورسواری و اتومبیلرانی دارد که در صورت داشتن پیست تخصصی و استاندارد می توانند با آموزش و تمرینات متمرکز، برای حضور و افتخار آفرینی در عرصه رقابت های بین المللی آمادگی پیدا کنند.
درویشی ادامه اد: با اجرای این طرح بی نظیر استان البرز، از نظر زیرساخت های ورزشی به یکی از اصلی ترین قطب های کشور و حتی خاورمیانه تبدیل می شود.
۷۴۱۴/ ۶۱۵۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید