خانه / دسته‌بندی نشده / برترین مرکز درمانی فوق تخصصی ویژه بانوان به بهره برداری رسید

برترین مرکز درمانی فوق تخصصی ویژه بانوان به بهره برداری رسیدبه گزارش ایرنا، این مرکز آموزشی و درمانی با ۴۰۰ تخت بیمارستانی و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ هزار میلیون ریال در بیمارستان کمالی کرج به بهره برداری رسیده و همه کارکنان آنها بانوان هستند.
نخستین آزمایشگاه جامع کشور با همکاری مشترک ایران و ترکیه نیز در جریان سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان البرز در بیمارستان امام علی (ع) کرج به بهره برداری رسید.
به گزارش ایرنا، این طرح بزرگ درمانی با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیون ریال به بهره برداری رسیده و برای ۱۵۰ نفر شغل ایجاد کرده است.
سید حسن قاضی زاده هاشمی در مراسم افتتاح این پروژه گفت: گشایش این پروژه از اقدامات ویژه ای است که در استان البرز و با همکاری ترکیه صورت گرفته است و می تواند تحولی اساسی در نظام آزمایشگاهی کشور ایجاد کند.
همزمان با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کرج ۷۶۴ پروژه بهداشتی درمانی افتتاح شد.
۷۶۴ طرح درمانی کشورباحضور وزیر بهداشت در کرج همزمان افتتاح شد
به گزارش ایرنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز چهارشنبه در سفر به استان البرز ضمن بازدید از چند مرکز درمانی و بهداشتی البرز، در مراسم افتتاح همزمان ۷۶۴ پروژه حضور یافت و تعدادی از طرح های درمانی در کیش، بندرعباس، شهرکرد و جهرم را به صورت نمادین از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.
مهمترین این پروژه ها ۲۱ طرح خانه بهداشت، ۶ طرح پایگاه سلامت، ۴ طرح مرکز جامع سلامت، ۶ طرح مرکز بهداشتی، ۵ مرکز پیش بیمارستانی و بقیه سایر طرح های بهداشتی و درمانی بوده است.
همچنین با حضور وزیر بهداشت وعلوم پزشکی دراستان البرز احداث و راه اندازی مرکز شیمی درمانی اطفال و تالاسمی در مجتمع پزشکی ودرمانی امام علی (ع) با مساحت ۳۶۰ متر مربع و با اعتبار ۳۴۰ میلیون ریال، احداث و راه اندازی مرکز جامع زنان کمالی به مساحت یکهزارو متر مربع با اعتبار ۱۵۰ میلیاردریال و ۱۶۰ تخت به بهره برداری رسید.
احداث و راه اندازی پایگاه اورژانس خیرساز با مساحت ۱۲۰ متر مربع و اعتبار یک میلیاردو ۶۰۰ میلیون ریال ، احداث و راه اندازی ۴مرکز سی تی اسکن و آنژیوگرافی درمرکز درمانی شهید رجایی ، افتتاح مرکز سی تی اسکن بیمارستان امام حسن مجتبی(ع )، امام حسین (ع) و شریعتی و افتتاح پایگاه جدید اورژانس با هزینه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال، ازدیگر طرح های افتتاح شده دراستان البرزاست.
۱۵۳۵/۷۴۱۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید