خانه / دسته‌بندی نشده / برترین مرکز درمانی فوق تخصصی ویژه بانوان به بهره برداری رسید

برترین مرکز درمانی فوق تخصصی ویژه بانوان به بهره برداری رسیدبه گزارش ایرنا، این مرکز آموزشی و درمانی با 400 تخت بیمارستانی و با اعتباری بالغ بر 150 هزار میلیون ریال در بیمارستان کمالی کرج به بهره برداری رسیده و همه کارکنان آنها بانوان هستند.
نخستین آزمایشگاه جامع کشور با همکاری مشترک ایران و ترکیه نیز در جریان سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان البرز در بیمارستان امام علی (ع) کرج به بهره برداری رسید.
به گزارش ایرنا، این طرح بزرگ درمانی با اعتباری بالغ بر 10 هزار میلیون ریال به بهره برداری رسیده و برای 150 نفر شغل ایجاد کرده است.
سید حسن قاضی زاده هاشمی در مراسم افتتاح این پروژه گفت: گشایش این پروژه از اقدامات ویژه ای است که در استان البرز و با همکاری ترکیه صورت گرفته است و می تواند تحولی اساسی در نظام آزمایشگاهی کشور ایجاد کند.
همزمان با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کرج 764 پروژه بهداشتی درمانی افتتاح شد.
764 طرح درمانی کشورباحضور وزیر بهداشت در کرج همزمان افتتاح شد
به گزارش ایرنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز چهارشنبه در سفر به استان البرز ضمن بازدید از چند مرکز درمانی و بهداشتی البرز، در مراسم افتتاح همزمان 764 پروژه حضور یافت و تعدادی از طرح های درمانی در کیش، بندرعباس، شهرکرد و جهرم را به صورت نمادین از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.
مهمترین این پروژه ها 21 طرح خانه بهداشت، 6 طرح پایگاه سلامت، 4 طرح مرکز جامع سلامت، 6 طرح مرکز بهداشتی، 5 مرکز پیش بیمارستانی و بقیه سایر طرح های بهداشتی و درمانی بوده است.
همچنین با حضور وزیر بهداشت وعلوم پزشکی دراستان البرز احداث و راه اندازی مرکز شیمی درمانی اطفال و تالاسمی در مجتمع پزشکی ودرمانی امام علی (ع) با مساحت 360 متر مربع و با اعتبار 340 میلیون ریال، احداث و راه اندازی مرکز جامع زنان کمالی به مساحت یکهزارو متر مربع با اعتبار 150 میلیاردریال و 160 تخت به بهره برداری رسید.
احداث و راه اندازی پایگاه اورژانس خیرساز با مساحت 120 متر مربع و اعتبار یک میلیاردو 600 میلیون ریال ، احداث و راه اندازی 4مرکز سی تی اسکن و آنژیوگرافی درمرکز درمانی شهید رجایی ، افتتاح مرکز سی تی اسکن بیمارستان امام حسن مجتبی(ع )، امام حسین (ع) و شریعتی و افتتاح پایگاه جدید اورژانس با هزینه یک میلیارد و 600 میلیون ریال، ازدیگر طرح های افتتاح شده دراستان البرزاست.
1535/7411انتهای پیام /*


درباره gohari