خانه / دسته‌بندی نشده / بخش خصوصی باید وضعیت کشور را درک کند

بخش خصوصی باید وضعیت کشور را درک کندمعصومه آقاپور پنجشنبه در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور وزیر اقتصاد و دارایی افزود: اگر منصف باشیم می بینیم که در کشورهای توسعه یافته بدون نفت، گاز و معادن، موتور محرک موضوع مالیات است.
وی اظهار کرد: ما نباید از افزایش قیمت دلار هراس داشته باشیم بلکه باید از فرار دل های امیدوار بخش خصوصی از آینده کشور ترسید.
وی تاکید کرد: مسئولان باید امنیت روانی را در جامعه حکم فرما کنند زیرا تمام ابرقدرت ها در پی آن هستند که با ایران هراسی ما را از توسعه بازدارند.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما باید در کنار مردم باشیم و با طرح واقعیت ها، مشکلات را حل کنیم.
وی گفت: از دولت می خواهیم که ماشین توسعه در حال حرکت است و اگر بنزین به آن نمی ریزید پا از روی ترمز آن بردارند تا راحت تر حرکت کند.
شهاب نادری عضو دیگر کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: راه برون رفت از شرایط کنونی کشور کمک به بخش خصوصی است و باید از این بخش در همه حوزه ها حمایت کرد.
نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در هتل پارس کرمان برگزار شد و نمایندگان بخش خصوصی نیز به بیان دغدغه های خود پرداختند.
۷۴۴۰/ ۵۰۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید