خانه / دسته‌بندی نشده / باند قاچاق مشروبات الکلی در استان هرمزگان متلاشی شد

باند قاچاق مشروبات الکلی در استان هرمزگان متلاشی شدبه گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سردار عزیزالله ملکی گفت: ماموران انتظامی شهرستان جاسک روز گذشته با کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی از انتقال یک محموله سنگین مشروب الکلی خارجی مطلع شده و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: نیروهای عملیاتی با یک دستگاه خودرو پوششی به نشانی اعلامی اعزام شدند که سه دستگاه خودرو حامل مشروبات الکلی شناسایی شد.
فرمانده انتظامی هرمزگان ادامه داد: با علائم هشدار دهنده به خودرو اول فرمان ایست داده شد که اعتنایی نکرد و با خودرو به سمت ماموران حمله ور شدند که درهمین هنگام خودرو سوم نیز که درانتها قرار داشته به سمت ماموران اقدام به تیراندازی کرد و از صحنه متواری شد.
سردار ملکی اضافه کرد: با توجه به مسلح بودن قاچاقچیان ، ماموران برای متوقف کردن خودرو‌های حامل مشروب الکلی اقدام به تیراندازی کردند که یک دستگاه خودرو تویوتا از ناحیه بدنه مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
به گفته رئیس پلیس استان در این درگیری مسلحانه یکی از قاچاقچیان از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته که هنگام فرار دستگیر شد.
همچنین یک دستگاه خودرو نیسان متعلق به قاچاقچیان در تعقیب و گریز واژگون شد که راننده آن به دلیل شدت جراحات به هلاکت رسید.
سردار ملکی یاد آور شد : یکی دیگر از اعضای این باند که با یک دستگاه موتورسیکلت خودرو‌های قاچاقچیان را همراهی می کرد دستگیر شد.
رئیس پلیس هرمزگان یادآور شد: کوهستانی و دشوارگذر (صعب العبور) بودن و فاصله ۱۷۰ کیلومتری این منطقه تا مرکز شهرستان و از طرفی دیگر توسعه نیافتگی منطقه باعث شده که محموله مواد مخدر و مشروب الکلی به صورت مسلحانه با سلاح‌های سبک و نیمه سنگین انتقال داده شود که این موضوع باعث نا امنی در منطقه شده است.
شهرستان جاسک در ۳۰۰کیلومتری شرق بندرعباس مرکز هرمزگان وعلاوه اتصال به دریای عمان همرزبا سیستان وبلوچستان است.
۲۰۹۴ / ۶۰۴۸
خبرنگار: هومن محمدکرمی ** انتشار : خلیل تنیدهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید