خانه / دسته‌بندی نشده / بالگردهای امدادی در مناطق پرتردد جاده ای افزایش می یابد

بالگردهای امدادی در مناطق پرتردد جاده ای افزایش می یابدبه گزارش ایرنا، محمود محمدی نسب روز سه شنبه درحاشیه آیین تجلیل از فعالان کمک رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه و طرح های نوروزی جمعیت هلال البرز در گفت وگو با خبرنگاران، افزود: در ایام نوروز امسال، ۲۴ فروند هلی کوپتر امدادی جمعیت هلال احمر کشور در اختیار طرح های نوروزی قرار گرفته بود.
وی با بیان اینکه به لحاظ استاندارد و در فاصله ای که پایگاه امداد و نجات قرار دارد، یک فروند بالگرد داریم تا همه آسمان کشور را تحت پوشش قرار دهیم، خاطر نشان کرد: به دنبال این هستیم که در جاده های پر تردد و مناطقی که دارای جمعیت بالا هستند، این تعداد را افزایش داده که برای رسیدن به این مهم نیازمند حمایت دولت در حوزه اعتبارات هستیم.
محمدی نسب در ادامه خاطر نشان کرد: در همین ایام، در قالب طرح های نوروزی ۳ سازمان امداد و نجات، سازمان جوانان و داوطلبان ما با هدف خدمات رسانی هر چه بیشتر به مردم فعال بودند.
وی ادامه داد: در حوزه امداد و نجات از ۵۳۱ پایگاه ثابت هر روزه، به بیش از یک هزار پایگاه ها افزایش و در حوزه جوانان نیز حدود ۱ هزار پایگاه در ورودی و خروجی شهرها که بیشتر در حوزه فرهنگی فعالیت داشتند متمرکز و خدمات رسانی می کردند.
دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور افزود: سازمان داوطبان جمعیت هلال احمر نیز طرح های جداگانه ای برای اقشار آسیب پذیر در ایام تعطیلات نوروزی اجرا کردند.
۷۴۱۴/۱۵۳۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید