خانه / دسته‌بندی نشده / بالابر شستشوی مقره های برق اراک ساخته شد

بالابر شستشوی مقره های برق اراک ساخته شدمدیرعامل شرکت لجور هیدرولیک اراک روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این بالابر به سفارش شرکت توزیع برق استان خوزستان تولید شده و به زودی با حضور مقامات استانی رونمایی می شود.
حسن مهدی نیا گفت: ساخت هر دستگاه بالابر شستشوی مقره های برق دار در این شرکت ۱۳ میلیارد ریال هزینه دارد و تا کنون ۲ دستگاه از آن ساخته شده و آماده تحویل به شرکت بهره بردار است.
وی افزود: این بالابر هیدرولیکی برای شستشوی مقره ها و خطوط فشار قوی برق و جلوگیری از افت فشار ناشی از آلودگی های مقره ها و شبکه های انتقال نیرو کاربرد دارد.
مدیرعامل شرکت لجور هیدرولیک اراک اضافه کرد: علاوه بر این محصول، امسال ۴۰۰ دستگاه انواع جرثقیل و بالابرهای هیدرولیکی و صنعتی دراین شرکت تولید شده که ارزش آن ها در سال جاری به طور میانگین ۲۰۰ میلیارد ریال است.
مهدی نیا بیان کرد: این شرکت در شرایط کنونی هیچ مشکلی ندارد تنها برای به روز رسانی برخی از تجهیزات و عوامل تولید و همچنین میزان سرمایه در گردش درخواست تسهیلات رونق تولید را به کارگروه استانی ارائه کرده که در صورت جذب این تسهیلات علاوه بر بالا رفتن میزان تولید، شرایط اشتغال جدید نیز در این شرکت فراهم می شود.
وی اضافه کرد: ۲۶۰ نیروی انسانی در لجور و ۶۰ نفر نیز در واحد جک سازی این شرکت اشتغال به کار دارند.
مدیرعامل شرکت لجور هیدرولیک اراک اظهار کرد: تولید با کیفیت و ارزان قیمت برای توسعه صادارت تنها راه تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری است که واحد صنعتی لجور این مهم را سرلوحه برنامه های تولیدی خود قرار داده است.
واحد صنعتی لجور از ۳۰ سال پیش با تولید ادوات کشاورزی فعالیت خود را در اراک آغاز کرد و اکنون از تولیدکنندگان مطرح انواع بالابر و جرثقیل های صنعتی در آسیا محسوب می شود.
استان مرکزی با حدود سه هزار واحد تولیدی و صنعتی رتبه نخست تنوع محصولات صنعتی، جایگاه دوم صنایع مادر تخصصی و رتبه چهارم صنعت کشور را به خود اختصاص داده است.
۳۰۱۷/ ۶۰۱۳/خبرنگار: مصطفی مجللی***انتشاردهنده:مژگان حیدریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید