خانه / دسته‌بندی نشده / بازی با سپیدرود رشت، سخت است

بازی با سپیدرود رشت، سخت استبه گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی تارتار غروب پنجشنبه در کنفرانس خبری پیش از مسابقه این تیم در رشت، با بیان اینکه بازی در زمین چمن مصنوعی کار ما را سخت تر می کند، افزود: البته در طول هفته تمرین های خوب و‌ منظمی داشته ایم و روی نقاط قوت و ضعف سپیدرود نیز کار کرده ایم.
وی بیان کرد: بازیکنان ما بسیار با انگیزه هستند و هدف، پیروزی و کسب هر سه امتیاز مقابل سپیدرود رشت است.
سرمربی پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد که بازیکنان این تیم با ارائه یک بازی هدفمند به نتیجه دلخواه خود برسند و با دست پر از رشت برگردند.
تارتار در ادامه به نتایج خوب تیمش در اول فصل اشاره و خاطرنشان کرد: اول فصل ناشناخته بودیم و نتایج خوبی هم کسب کردیم اما در ادامه تیم ها از ما شناخت پیدا کردند و برای نباختن مقابل ما قرار می گرفتند.

** مربی سپیدرود رشت: بازی نفس گیری مقابل پارس جنوبی داریم
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز در این کنفرانس خبری گفت: بازی برابر پارس جنوبی جم، سخت و نفسگیر است ولی امیدواریم به پیروزی برسیم.
علیرضا امامی فر ادامه داد: البته نقطه قوت ما ، هواداران سپیدرود هستند که امیدواریم با حمایت آنان، به پیروزی برسیم و هر سه امتیاز را کسب کنیم.
وی بیان کرد: بازیکنان و‌ کادرفنی شرایط موجود را به خوبی درک کرده اند و امیدواریم‌ با ارائه یک بازی زیبا و حمایت طرفداران، به برتری دست یابیم.
وی اضافه کرد: سه بازی در رشت پیش رو داریم و نیازمندیم که در هر سه بازی، به پیروزی برسیم تا در لیگ برتر ماندگار شویم.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم عصر فردا (جمعه) در هفته بیست و ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.
۷۲۸۵/۲۰۰۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید