خانه / دسته‌بندی نشده / بازیکنان شاهین برابر شهرداری بندرعباس انتظارات را برآورده کردند

بازیکنان شاهین برابر شهرداری بندرعباس انتظارات را برآورده کردندبه گزارش ایرنا، مهدی پاشازاده چهارشنبه شب پس از برد ۶ بر۱ تیمش در برابر شهرداری بندرعباس در جمع خبرنگاران افزود: در نیمه نخست تیم شاهین خوب ظاهر نشد ولی با این حال در نیمه جریان بازی بخوبی به سود شاهین تغییر کرد.
وی بیان کرد:بازیکنان شاهین در این دیدار نمایش بسیار خوبی داشتند که برای بازی های آینده نیز باید این روحیه جنگندگی و انگیزه کسب برد را تداوم دهند.
پاشازاده یادآورشد: کار شاهین برای صعود به لیگ یک هنوز تمام نشده و باید در سه بازی باقیمانده نیز با قدرت برابر حریفان ظاهر شویم.
وی افزود: فرقی ندارد که تیم چند گل دریافت کرده باشد در هر شرایطی باید بدون توجه نتیجه سایر حریفان برای کسب پیروزی تلاش کنیم.
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: امیدواریم با این برد قاطع حرف و حدیثی برای تیم مطرح نشود همان طور که همگان دیدند در این بازی با ارئه یک فوتبال خب موفق به کسب پیروزی در این دیدار حساس شدیم.
وی افزود: تیم شاهین برای هر بازی استراتژی خاص خود را در پیش می گیرد و این رویه باید تا رسیدن به هدف اصلی که صعود به لیگ دسته یک است ادامه داشته باشد.
پاشازاده یادآورشد: شاهین بوشهر در هفته آینده بازی های در خارج از خانه با تیم پالایش نفت آبادان دیدار می کند که باید از هم اکنون خود را مهیای این بازی مهم کنیم.
وی با تقدیر از هواداران شاهین بوشهر نیز گفت: در این بازی حمایت فوق العادی از تیم داشتند که این حضور پرشور آنها نقش بسزایی در موفقیت تیم شاهین ایفا کرد.
پاشازاده ادامه داد: امیدواریم در یک استادیوم پراز تماشاگر شاهین جشن صعود به لیگ یک بگیرد.
شاهین بوشهر با این برد ۱۷ امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد و تیم شهرداری بندرعباس نیز با هفت امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.
۷۲۱۲/ ۶۰۴۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید