خانه / دسته‌بندی نشده / بازگشت مازندران به تیمداری در لیگ برتر والیبال بانوان

بازگشت مازندران به تیمداری در لیگ برتر والیبال بانوانبه گزارش خبرنگار ایرنا ، مازندران آخرین با تیم نفت محمود آباد در سال ۸۸ در لیگ برتر والیبال بانوان باشگاههای کشور حضور داشت . علت عدم حضور مازندران در این مدت در لیگ برتر والیبال بانوان ، حمایت نکردن بخش های دولتی و سرمایه گذاران بخش خصوصی از تیمداری بانوان در سطح اول والیبال به علت نداشتن پخش تلویزیونی بوده است .
نایب رئیس هیات والیبال مازندران در امور بانوان گفت که با فاطمه شعبان خمسه مربی تیم ملی والیبال بانوان ایران برای قبول سرمربیگری تیم ‘ بهنمیر ‘ مازندران در رقابت های پیش رو لیگ برتر والیبال بانوان باشگاههای کشور به توافق کامل رسده اند.
زهره اعتمادی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : خانم خمسه از مربیان با دانش والیبال بانوان کشور است که در کادر فنی تیم ملی نیز حضور دارد و تجربه های بالای او می تواند برای تیم بهنمیر مازندران در رقابت های لیگ برتر مفید باشد.
وی ادامه داد : مسئولان این تیم در تلاش برای جذب بازیکنان مستعد بومی و بازیکنان مطرح مازندرانی است که در سال های گذشته در دیگر تیم های لیگ برتری حضور داشتند.
نایب رئیس هیات والیبال مازندران در امور بانوان هدف باشگاه بهنمیر را در سال جاری ایجاد زیر ساخت های لازم برای فعالیت بانوان برشمرد و گفت که خانم خمسه تلاش دارد تا با جذب بازیکنان جوان و مستعد و تشکیل کادر فنی حرفه ای و خوب ، این تیم را به یکی از تیم های شگفتی ساز در لیگ برتر ایران تبدیل کند.
اعتمادی افزود : هیات والیبال مازندران در سال های اخیر توجه و تلاش های خوبی برای جذب حامیان مالی و نیز دعوت از سرمایه گذاران توانمند استان برای حضور تیم های مردان و زنان استان در سطح اول والیبال باشگاه های کشور داشته است.
وی اضافه کرد : به طور قطع هیات والیبال امسال در کنار تیم والیبال بهنمیر به عنوان تنها نماینده مازندران خواهد بود و درحد توان خود برای پیشرفت این تیم کمک خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر بانوان ایران جام شهید محسن حججی اواخر آبان ماه آغاز می شود.
در پانزدهمین دوره این مسابقات که سال گذشته با عنوان جام شهدای منا و با حضور هفت تیم و در ادامه با انصراف یکی از تیم ها با ۶تیم برگزار شد ، تیم های بانک سرمایه ، ذوب آهن اصفهان ، دانشگاه آزاد اسلامی ، سایپا تهران ، پارس شیراز و شهرداری تبریز رتبه های اول تا ششم را به دست آوردند.
مازندران در رقابت های فصل جاری لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای کشور با دو تیم کاله آمل و سارویه ساری و سه تیم کاله جوان مازندران، بابلسر و نور در رقابت های لیگ دسته یک والیبال مردان حضور دارد.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید