خانه / دسته‌بندی نشده / بازگشایی محور قدیم رشت – قزوین و باند شمالی آزادراه قزوین – رشت

بازگشایی محور قدیم رشت – قزوین و باند شمالی آزادراه قزوین – رشتسرهنگ حسین محمدپور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: محور قدیم رشت – قزوین که بر اثر بارش برف سنگین و کولاک در منطقه کوهین بسته شده بود، اکنون بازگشایی شده است.
رئیس پلیس راه گیلان ادامه داد: باند شمالی آزادراه رشت – قزوین نیز در منطقه کوهین بازگشایی شده ولی باند جنوبی آزادراه حدفاصل شهر منجیل، بدلیل اجرای عملیات عمرانی مربوط به خط آهن واقع در این مسیر، از شنبه گذشته برای مدت ۲ هفته بسته است.
وی اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور قدیم رشت – قزوین عادی است و با توجه به کولاک توصیه می شود رانندگان تجهیزات ایمنی و زمستانه همچون زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.
سرهنگ محمدپور به وضعیت باز بودن دیگر محورهای استان نیز اشاره و بیان کرد: در حال حاضر به غیر از محور پونل – خلخال و باند جنوبی آزادراه رشت – قزوین، سایر محورهای اصلی استان باز است.
وی با تاکید بر ضرورت همراه داشتن زنجیرچرخ در محورهای کوهستانی گیلان، از رانندگان خواست با رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی مناسب و قوانین کامل راهنمایی و رانندگی ترددی ایمن را در راه های استان برای خود و دیگران رقم بزنند.
به گفته سرهنگ محمدپور، تردد در محور اسالم – خلخال در غرب استان گیلان فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
طبق اعلام اداره کل هواشناسی گیلان آسمان در مرکز و شرق استان طی امروز نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بارش برف پراکنده، بتدریج کاهش ابر، شب یخبندان و در غرب صاف تا نیمه ابری، یخبندان خواهد بود.
خبرنگار:مریم سلیمانی**انتشاردهنده:کبیری
۷۲۹۶/۲۰۰۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید