خانه / دسته‌بندی نشده / بازتاب گرفته شدن حق میزبانی مسابقات کشتی بین المللی از سیرجان

بازتاب گرفته شدن حق میزبانی مسابقات کشتی بین المللی از سیرجانبه گزارش خبرنگار ایرنا ، در اعتراض به این تصمیم فدراسیون، رئیس اداره ورزش و جوانان سیرجان در نامه ای اعتراض آمیز به رئیس فدراسیون کشتی نوشت : طی بیش از یک ماه تمامی ارگانها و نهادها و مسئولان با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود و هزینه های گزاف زمینه برگزاری این مسابقات را به شکل مطلوب مهیا کردند.
وی ادامه داد: با هتل ها و میهمانپذیرها قرارداد بسته شده و حتی با شرکت هواپیمایی زاگرس جهت انتقال تیم های خارجی نیز قراداد به امضاء رسید که با همه این اوصاف از طریق فدراسیون اعلام شد این مسابقات از سیرجان حذف می شود که موج منفی در جامعه ایجاد کرده است.
ناصر گل محمدی افزود : این اقدام که اعتراض جامعه ورزش و مردم را در پی داشته و دارد به هیچ عنوان قابل توجیه نبوده لذا از مدیریت آن فدراسیون تقاضا داریم اقدام عاجل در تصمیم اولیه خود داشته باشند.
جمعی از ورزشکاران و روزش دوستان سیرجانی هم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن ابراز ناراحتی و نگرانی از تصمیم های اینچنینی گفتند: طی مدت یک ماه گذشته همه مردم برای برگزاری این مسابقات در سیرجان همکاری داشتند و امروز هیچ احتمالی هم برای حذف مسابقات و انتقال به کرج یا جای دیگری نیست که باید به خواسته جامعه ورزش واین مردم ورزش دوست احترام گذاشت و توجه کرد.
پیشتر ناصر گل محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اعلام کرده بود که مقدمات و هماهنگی لازم برای برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام شاهد با حضور ۱۲ تیم از کشورهای صاحب نام کشتی آزاد و فرنگی به میزبانی شهرستان سیرجان از هر حیث فراهم شده است.
شهرستان سیرجان به عنوان یکی از قطب های صنعتی و معدنی استان کرمان در فاصله ۱۷۵ کیلومتری غرب کرمان قرار دارد.
خبرنگار : محمد ایران نژاد ** انتشار : بهنام احمدی *
۷۴۳۵/ ۵۰۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید