خانه / دسته‌بندی نشده / ایمن سازی شبکه برق بازار تهران آغاز شد

ایمن سازی شبکه برق بازار تهران آغاز شدبه گزارش ارسالی روز دوشنبه استانداری تهران به ایرنا، اسفند پارسال نشستی با حضور استاندار تهران به منظور رفع مشکلات بازار بزرگ تهران بویژه در خصوص رفع مشکلات برق واحدها برگزار و فرصت سه ماهه به شرکت توزیع برق تهران داده شد تا از طریق اخطار به مشترکان، مشکلات شبکه برق واحدها مرتفع شود.
براین اساس خرداد امسال جلسه پیگیری مصوبات اتخاذ شده برای رسیدگی به مشکلات و افزایش ایمنی بازار به ریاست استاندار تهران و با حضور جمعی از مدیران نهادهای اجرایی استان، مسئولان شهرداری منطقه و شورای شهر و نماینده اصناف برگزار شد که در این جلسه استاندار تهران دستور ایمن سازی سریع ٢۵ هزار انشعاب برق ناایمن در بازار تهران بویژه شش هزار و ۸۰۰ انشعابی که در شرایط اضطرار قرار دارند را صادر کرد.
همچنین در کارگروهی امروز(چهارم تیر) به ریاست مرادی، مدیرکل بحران استانداری تهران و باحضور ستایشی معاون دادگستری تهران و نمایندگان ادارات برق، اوقاف و شهرداری منطقه ۱۲، موضوع اجرای مصوبات جلسه رسیدگی به ایمنی بازار و اجرای دستورالعمل ها در ایمن سازی انشعاب برق شش هزار و ۸۰۰ مشترک بازار پیگیری شد.
مدیرکل بحران استانداری تهران گفت: شبکه برق مشترکان در بازار تهران به دلیل قدمت آن از نظر فنی اشکالات فنی دارد و به منظور پیشگیری از وقوع بحران و احتمال آتش سوزی کار ساماندهی شبکه برق مشترکان بازار آغاز شده است.
علی مرادی عنوان کرد: شهرداری و میراث فرهنگی استان تهران در اجرای تصمیمات ایمن سازی بازار تهران نقش مهمی دارند.
همچنین در این جلسه مصوب شد با همکاری شهرداری منطقه، اطلاع رسانی به واحدهای مستقر در بازار تهران برای اجرای عملیات ایمن سازی شبکه برق بویژه برای شش هزار و ۸۰۰ مشترکی که در شرایط اضطرار قرار دارند انجام شود.
تهرام/۷۲۴۷//۱۳۴۸/ ۱۰۰۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید