خانه / دسته‌بندی نشده / ایران و سوئد فینالیست جام جهانی فوتبال هنرمندان شدند

ایران و سوئد فینالیست جام جهانی فوتبال هنرمندان شدندبه گزارش ایرنا، تیم ۷ نفره فوتبال هنرمندان کشورمان در این دوره از رقابت ها با ۳ پیروزی متوالی مقابل ترکیه ، ژاپن و سوئد به نیمه نهایی راه یافت و امشب با برتری ۳ بر ۲ مقابل مجارستان به فینال رسید.
تیم سوئد نیز با یک گل ارمنستان را شکست داد تا در فینال این رقابت ها مقابل تیم ایران قرار گیرد که پیش از این یک بار مقابل هنرمندان فوتبالیست کشورمان تن به شکست داده بود.
فردا پنجشنبه علاوه بر دیدار فینال ، بازی رده بندی این رقابتها میان ارمنستان و مجارستان برگزار خواهد شد و پرونده چهارمین دوره این رقابت ها بسته می شود.
مسوول برگزاری این رقابت ها به خبرنگار ایرنا در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد: در این دوره از رقابتها شاهد افزایش گرایش فوتبالی در بین هنرمندان هستیم و تیم ها به لحاظ فنی نسبت به دوره های قبل پیشرفت کرده اند.
محمد فنایی یاد آور شد: باشگاه فوتبال هنرمندان به عنوان برگزار کننده این رقابت ها تنهاست و انتظار می رود مسوولان و همه اصحاب رسانه برای کمک به برگزاری این رقابت ها پای کار بیایند.
وی هم چنین تاکید کرد: شرکت کنندگان در این رقابت ها به عنوان سفیران فرهنگی و ورزشی کشورهای خود عنوان می دارند که از میزبانی ، نوعدوستی، اخلاق ، آزادی صلح طلبی و انساندوستی ایرانیان به وجد آمده اند.
این رقابت ها با شعار «هنر ، ورزش و انسانیت» و با حضور ۹ تیم و در ۲ گروه به مدت یک هفته در جزیره کیش در حال برگزاری است.
در گروه A این رقابت ها تیم های هلند، آلمان، ارمنستان و مجارستان و در گروه B نیز تیم های سوئد، آذربایجان، ژاپن، ترکیه و ایران حضور داشتند.
قضاوت این رقابت ها را ۲ داور خارجی و شماری از داوران فوتسال کشورمان عهده دار بودند.
پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه دیدار رده بندی و فینال این دوره از رقابت ها در زمین شماره یک فوتبال مجموعه المپیک برگزار خواهد شد.
در مراسم قرعه کشی این دوره از رقابت های فوتبال ۷ نفره هنرمندان جهان که اسفند ماه سال گذشته در کیش برگزار شد ، نمایندگان کشورهای شرکت کننده و چهره های فوتبالی و هنری کشورمان حضور داشتند.
سومین دوره جام جهانی فوتبال ۷ نفره هنرمندان بهمن ماه سال ۹۵ در شهر همدان و با قهرمانی تیم هنرمندان ایران برگزار شد.
جزیره کیش با مساحت ۹۱٫۵ کیلومتر مربع و جمعیتی حدود ۴۰ هزار نفر در ۱۸ کلیومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است.
۶۹۹۳ /۷۴۰۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید