خانه / دسته‌بندی نشده / ایران میزبان رالی اتومبیلرانی زنان کشورهای مسلمان

ایران میزبان رالی اتومبیلرانی زنان کشورهای مسلمانمحمد صیدانلو شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گرگان اظهار کرد: رایزنی با فدراسیون جهانی انجام و قرار است این رقابت ها در شهریور ۹۷ به میزبانی شهر تبریز برگزار شود.
وی همچنین عنوان کرد: در دوره های گذشته در بخش زیرساخت های این رشته، هیچ اقدامی نشده است و از اعتبارات دولتی و وزارت ورزش و جوانان بهره ای نبرده ایم، که با رایزنی و موافقت وزارتخانه در چهار استان از جمله گلستان، زمین هایی را برای ساخت پیست های کراس و آفرود در اختیار گرفته ایم.
به گفته وی؛ این زمین ها با همکاری و مساعدت شهرداری ها، بخش خصوصی و استفاده از اعتبارات دولتی و وزارتی احداث خواهد شد.
صیدانلو با اشاره به تدوین تقویم اجرایی فدراسیون همگام با تقویم فدراسیون آسیایی و جهانی، گفت: در چند سال گذشته هیچ اعزام برون مرزی از سوی فدراسیون انجام نشده است، اما در سال ۲۰۱۷ اعزام به رقابت های مختلف را داشتیم که ورزشکاران ما با توجه به توان و تمرینات آماده سازی؛ درخشش مناسبی داشتند.
رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از تلاش برای حضور در رقابت های موتورکراس آسیایی ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: برنامه ریزی برای حضور در رقابت های ‘دریفت، کارتینگ و درگ’ انجام شده تا در رقابت های بین المللی نیز ورزشکاران ما شرکت کنند.
وی یادآور شد: با هماهنگی فدراسیون آسیایی بنا داریم تا میزبان یک دوره رالی خاورمیانه نیز بعد از چند سال تعطیلی؛ در سال جدید میلادی باشیم.
به گفته وی؛ همچنین با موافقت فدراسیون آسیایی، یک راند از رقابت های موتورکراس به میزبانی ایران برگزار خواهد شد که تاکنون چندین نقطه از کشور برای میزبانی این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.
صیدانلو اضافه کرد: ایران و چند کشور همسایه و آسیایی نمی توانند در رقابت های فرمول یک و دو شرکت کنند و با هماهنگی فدراسیون آسیایی ؛این کشورها یک دوره رقابت های اتومبیلرانی منطقه ای برگزار خواهند کرد.
وی افزود: هر راند این رقابت ها در یک کشور از جمله ایران، گرجستان، آذربایجان و ترکیه برگزار می شود و ورزشکاران ما توان خود را در مسابقه با حریفان خارجی ارزیابی می کنند.
رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در مورد آموزش، ارتقاء دانش مربیان، داوران و مدیریت مجموعه فدراسیون و استانها نیز گفت: در این زمینه ۲ دوره کلاس بین المللی در سال ۲۰۱۸ برگزار و ۶۰ کلاس در سطح کشور در تقویم فدراسیون برنامه ریزی شده است.
۳۰۱۴/۱۶۴۸
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید