خانه / دسته‌بندی نشده / ایران زیرساخت های لازم برای برگزاری رقابت های کشتی جام جهانی ۲۰۱۸ را دارد

ایران زیرساخت های لازم برای برگزاری رقابت های کشتی جام جهانی ۲۰۱۸ را دارد‘دولت تولیخانوف ‘شامگاه جمعه در حاشیه رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در سفری که به اهواز داشتم از مکان های ورزشی و هتل های این استان بازدید کردم که خوشبختانه در شرایط بسیار مناسبی بودند.
رییس کنفدراسیون کشتی آسیا افزود: کشور ایران و به ویژه خوزستان از ظرفیت بسیار بالایی در کشتی برخوردار است به همین جهت سعی کردیم بار دیگر رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی را در این استان برگزار کنیم تا شاهد حضور پرشور تماشاگران در آن مسابقات باشیم.
وی ادامه داد: مسابقات جام تختی بار دیگر این فرصت را به خوزستان داد تا امتحان خود را برای میزبانی مسابقات بین المللی به خوبی پس دهد.
وی گفت: سال گذشته رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در شهرستان آبادان برگزار شد که کیفیت خوب آن رقابت ها موجب شد تا بار دیگر میزبانی مسابقات را به ایران واگذار کنیم.
تولیخانوف در ادامه به رقابت های جام تختی اشاره کرد و گفت: این مسابقات در بالاترین سطح ممکن انجام شد و حضور کشتی گیران عنوان دار جهان به زیبایی رقابت ها کمک کرد.
وی افزود: همچنین استقبال پر شور تماشاگران در نوع خود جالب توجه بود و باید بگویم در کمتر کشوری از دنیا می توان شاهد حضور این تعداد تماشاگر بود.
وی به عملکرد رسول خادم در فدراسیون کشتی ایران اشاره کرد و گفت: رسول خادم در راس فدراسیون ایران تاکنون اقدامات بسیار مفیدی برای کشتی ایران انجام داده و با وارد کردن بخش خصوصی به این رشته جان تازه ای داده است. وی گفت: در مسابقات جام تختی شاهد حضور اسپانسرهای بسیار خوبی در کشتی هستیم که امیدواریم این روند در ایران ادامه داشته باشد.
مسابقات کشتی فرنگی جام تختی در روزهای پنجشنبه و جمعه به میزبانی شهرستان بندری ماهشهر و با حضور ۱۱ تیم برگزار شد
۹۸۷۹/۶۰۰۲
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید