خانه / دسته‌بندی نشده / ایجاد ۷ هزار شغل برای معتادان بهبود یافته در سال جاری

ایجاد ۷ هزار شغل برای معتادان بهبود یافته در سال جاریعلی مویدی شامگاه شنبه در گفت وگو با ایرنا درمورد منابع درآمدی و هزینه ایجاد اشتغال معتادان افزود: محدودیت مالی برای ایجاد اشتغال معتادان بهبود یافته وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: در صورتی که کارفرمایان، معتادان بهبود یافته را به کار گیرند، از تسهیلات ارزان قیمت و پرداخت بخشی از حق بیمه بهره مند می شوند.
به گفته وی، مانایی بهبود یافتگان بین ۲۰ تا ۴۰ درصد است که این میزان به نوع مشارکت مردم، نگاه مردم به اعتیاد و افراد مبتلا به این بیماری بستگی دارد.
مویدی همچنین در جمع خبرنگاران استان با بیان اینکه ۷۵ درصد کشفیات مواد مخدر در مرز و حاشیه مرزهای کشور است، افزود: ۶۵ درصد کشفیات منشاء اطلاعاتی دارد.
به گفته وی، بیشترین میزان کشفیات در استان های جنوب شرق کشور بوده و از سویی سیاست مقابله ای این ستاد طی سال جاری تمرکز بر سه استان سیستان وبلوچستان، کرمان و هرمزگان بوده است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه مقابله و پیشگیری در استان چهارمحال وبختیاری گفت: برخورد با شبکه ها و خرده فروشان و پاکسازی محلات و ماندگاری آثار مقابله در نقاط آلوده از برنامه های اجرایی در استان چهارمحال وبختیاری بوده که برخی از این اقدامات الگویی موفق برای کشور است.
خبرنگار:سمیه پناهنده**انتشاردهنده:جهانبخش صفری
۷۳۶۰/۶۰۲۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید