خانه / دسته‌بندی نشده / انصاری لاری بار دیگر بر انصراف از نامزدی شهرداری تهران تاکید کرد

انصاری لاری بار دیگر بر انصراف از نامزدی شهرداری تهران تاکید کردبه گزارش ایرنا، انصاری لاری هشتم اردیبهشت ماه جاری انصراف خود از نامزدی شهرداری پایتخت را طی نامه ای به محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرده بود.
وی در نامه نخست خود خطاب به رییس شورای شهر تهران اعلام کرد که نظر به حضور چهره های خوشنام، باتجربه و پاکدست بویژه دوست و برادر گرامی محمود حجتی در فهرست نامزدهای برگزیده و نیز در پاسخ به اظهار لطف و مهربانی مردم شریف و عزیز جزیره زیبای کیش بدین وسیله انصراف خود را از نامزدی تصدی مسئولیت شهرداری تهران اعلام می کنم.
انصاری لاری بار دیگر و امروز جمعه در نامه دوم خود که تصویر آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، خطاب به رییس شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد: پیرو نامه مورخ هشتم اردیبهشت ماه مبنی بر انصراف اینجانب از نامزدی شهرداری تهران ، ضمن سپاس مجدد از الطاف جنابعالی و سایر اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، بدین وسیله بار دیگر بر انصراف خود تاکید کرده و امیدوارم توفیق الهی رفیق راه این حقیر شده و در ادامه خدمت به مردم شریف و عزیز جزیره کیش بتوانم پاسخگوی دریای مهر و محبت آنان باشم.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران هفت نفر شامل سید محمدعلی افشانی، محمد ابراهیم انصاری لاری، محمود حجتی، سیدمحمود حسینی، سمیع الله حسینی مکارم، پیروز حناچی و حجت الله میرزایی را به عنوان گزینه های اصلی برای تصدی پست شهرداری پایتخت انتخاب کردند.
با انصراف انصاری لاری، تعداد نامزدهای شهرداری تهران به ۶ نفر کاهش یافت.
قرار است اعضای شورای شهر با بررسی برنامه نامزدهای موردنظر برای مدیریت شهر، ۲ نفر را به عنوان گزینه اصلی انتخاب و با انجام رای گیری میان این ۲ نفر ، شهردار جدید تهران را انتخاب کنند.
با پذیرش استعفای محمد علی نجفی شهردار پیشین تهران ، اعضای شورای اسلامی شهر تهران «سمیع الله حسینی مکارم» را به عنوان سرپرست شهرداری تهران منصوب کردند.
۶۹۹۳/۷۴۰۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید