خانه / دسته‌بندی نشده / انحراف اتوبوس در مسیر آزادراه زنجان – قزوین ۱۵ مصدوم برجا گذاشت

انحراف اتوبوس در مسیر آزادراه زنجان – قزوین ۱۵ مصدوم برجا گذاشتسرهنگ علی اصغر شیرمحمدی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این سانحه رانندگی، عصر امروز /شنبه/ بر اثر خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: این اتوبوس با ۲۸ مسافر از مبدا تهران به مقصد تبریز درحال حرکت بود که در خط شمالی آزاد راه زنجان – قزوین از مسیر اصلی منحرف و با حفاظ کنار جاده به شدت برخورد می کند.
شیرمحمدی با بیان اینکه راننده اتوبوس نیز در این حادثه مصدوم شده است، افزود: ۱۵ مصدوم این سانحه رانندگی به منظور مداوا و درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان اظهار کرد: راننده اتوبوس و ۲ نفر از مسافرین به منظور ادامه مداوا و درمان در این بیمارستان بستری و ۱۲ مصدوم دیگر نیز پس از درمان سرپایی ترخیص شدند.
به گزارش ایرنا، بر اثر وقوع ۳۵ فقره تصادف رانندگی در جاده های این استان از آغاز طرح نوروزی پلیس (۲۴ اسفند ۹۶ تا پایان روز سوم فروردین ۹۷) ۴۰ نفر مصدوم شدند و پنج نفر نیز جان باختند.
استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزادراه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.
۶۰۸۴/۸۰۶۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید