خانه / دسته‌بندی نشده / انجمن مادران در فدراسیون ورزش‌های همگانی آغاز بکار کرد

انجمن مادران در فدراسیون ورزش‌های همگانی آغاز بکار کردبه گزارش ایرنا، علی مجد آرا روز یکشنبه در مجمع عمومی و سالیانه هیات ورزش‌های همگانی استان بوشهر افزود: شعار فدراسیون به‌عنوان ‘مادران عمود خیمه ورزش‌های همگانی کشور هستند’ تعیین شده که بر این اساس انجمن مادران در فدراسیون تشکیل شده است.
وی بیان کرد: با تفاهم نامه ‌ای که با وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی منعقد شده سواد حرکتی برای مادران مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
مجدآرا ادامه داد: در این راستا مادران از بدو تولد فرزندان تا سن ۶ سالگی مهارت‌های حرکتی را به آنان آموزش می دهند.
وی با اشاره به فعالیت۶۰ انجمن ورزشی در زیرمجوعه فدراسیون ورزش های همگانی گفت: هیات‌های استانی باید ناظر بر فعالیت های این انجمن‌ها باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: ورزش این استان در ۲ حوزه همگانی و قهرمانی فعالیت می کند که در بعد قهرمانی هم اکنون ۲۸ رشته ورزشی استان عضو ثابت تیم های ملی هستند.
احمد بهروزیانفرد افزود: از سال گذشته طرح فجر امید در تمامی روستاها و شهر های استان اجرا شد و امسال نیز طرح نشاط اجتماعی از آذرماه در سراسر استان به اجرا درآمده است.
وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰۰ برنامه همگانی در قالب پیاده روی خانوادگی، کوه پیمایی و جشنواره ها در استان بوشهر برگزار شده که مورد اسقبال خوبی از سوی جامعه هدف قرار گرفت.
وی اظهار داشت: ۱۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی برای بانوان در محلات شهر بوشهر راه اندازی شده است.
۷۲۱۲/ ۶۰۴۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید