خانه / دسته‌بندی نشده / انتقال پیکر جانباختگان هواپیمای «ای. تی. آر» پنجشنبه با جدیت ادامه می‌یابد

انتقال پیکر جانباختگان هواپیمای «ای. تی. آر» پنجشنبه با جدیت ادامه می‌یابدعزیز فیلی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فردا پنج گروه امدادی و کوهنوردی اهل کهگیلویه و بویراحمد در قالب حدود ۳۰ نفر به محل سقوط هواپیما اعزام می‌شوند.
وی افزود: این گروه در ارتفاع سه هزار و ۸۰۰ متری کوه‌های اطراف روستای نقل مستقر می‌شوند و به عنوان پشتیبان عمل خواهند کرد.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اکنون یک گروه امدادی و کوهنوردی ۶ نفره از استان لرستان در ارتفاع چهار هزار و ۸۰ متری این کوه مستقر شده‌اند.
فیلی عنوان کرد: تعدادی از امدادگران و کوهنوردان در قرارگاه منطقه کوه گل سی سخت مستقر هستند و برای اعزام به محل سقوط هواپیما آمادگی کامل دارند.
وی ابراز داشت: یکی از مشکلات اصلی امدادگران و کوهنوردان مستقر در این قرارگاه آنتن دهی نامناسب خطوط تلفن همراه است.
فیلی گفت: امروز به دلیل مه آلودن هوا، بارش برف و کاهش دید به حدود ۲ متر امکان دسترسی به پیکر برخی جانباختگان وجود نداشت.
امروز چهارشنبه پیکر تعدادی از جانباختگان سانحه هوایی با تلاش تکاوران ارتش و امدادگران به پایین کوه دنا منتقل شد.
پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه پروازی ساعت ۸ صبح روز یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر ۷۲ پس از ۵۵ دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج می‌شود و بر اساس اعلام اورژانس خبر سقوط این هواپیما در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم اعلام شد.
این هواپیما هر روز یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بر عکس داشت که به‌طور میانگین ۵۰ تا ۶۰ مسافر حمل می‌کرد.
روز گذشته پس از ۴۸ ساعت جست و جو اعلام شد که لاشه این هواپیما در کوه‌های نقل در مرز بین شهرستان‌های سمیرم از توابع اصفهان و دنا در کهگیلویه و بویراحمد پیدا شد.
۷۵۳۵/۳۰۱۶/۶۱۱۰/۱۶۶۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید