خانه / دسته‌بندی نشده / امیری: اتحاد مسئولان پیامدهای مثبتی در عرصه بین المللی دارد

امیری: اتحاد مسئولان پیامدهای مثبتی در عرصه بین المللی داردحسینعلی امیری روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه روابط قوای سه گانه و مسئولان کشوری در خارج از ایران رصد می شود، اظهار کرد: اتحاد و همدلی مسئولان با هدف خدمت به مردم، توطئه های بدخواهان نظام اسلامی را خنثی و آنان را ناامیدتر می کند.
وی با اشاره به نشست اخیر سران سه قوه، بیان کرد: در این نشست فراکسیون های مختلف مجلس به بیان دغدغه های خود پرداختند و تحلیل های مناسبی توسط روسای قوا ارایه شد.
معاون پارلمانی رییس جمهوری در رابطه با نتیجه نشست سران قوا در مجلس شورای اسلامی، گفت: شخص رییس جمهوری در یک بازه زمانی تعیین شده با کمیسیون های تخصصی مجلس نشست هایی خواهد داشت و مسائل مهم کشور در آن کمیسیون بررسی خواهد شد.
وی ادامه داد: نشست مجمع نمایندگان استانی با معاونان رییس جمهوری و حضور هفتگی اعضای هیات دولت در مجلس شورای اسلامی از دیگر اقداماتی است که برای ارتقای سطح تعامل دولت و مجلس انجام می شود.
امیری با اعلام اینکه برخی لایحه ها اهمیت خاصی دارد و با همکاری دولت و مجلس مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار کرد: لایحه مبارزه با تروریسم، مبارزه با پولشویی و تفکیک برخی وزارتخانه ها از جمله آنهاست.
امیری، معاون پارلمانی رییس جمهوری همراه با رییس دولت تدبیر و امید برای سفر دو روزه استانی به آذربایجان شرقی سفر کرده است.
۳۰۷۲/۳۲۱۴/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید