خانه / دسته‌بندی نشده / امنیت ملی در بعد داخلی و خارجی در جریان تحرکات سال ۸۸ مورد هجمه قرار گرفت

امنیت ملی در بعد داخلی و خارجی در جریان تحرکات سال ۸۸ مورد هجمه قرار گرفتسردار غلامحسین غیب پرور شامگاه شنبه در آیین گرامیداشت ۹ دی در مصلی امام خمینی خمین افزود: در این جریان تحرکات سال ۸۸، رسانه‌های معاند و همچنین ایالات متحده هم پای کار آمده بودند و دشمنان در برخی دیگر از کشورها برای فتنه انگیزی در ایران نیرو تربیت کردند.
سردار غیب پرور به روشنگری‌های رهبر انقلاب برای شناخت جریان معاند و برانداز اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب بارها نصیحت کردند و همگان را به بصیرت دعوت نمودند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با تاکید بر اینکه مقوله امنیت ملی در چند شاخصه تعریف می شود، گفت: امنیت ملی یعنی اینکه پاسخگوی حفظ جان، مال و آبروی مردم باشیم و در واقع امنیت ملی وضعیت سیاسی اقتصادی کشور را حفظ کرده و متضمن استقلال یک کشور است.
وی گفت: اگر لطف خدا، استواری مردم و رهبری مدبرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری نبود، امروز اثری از انقلاب اسلامی باقی نمانده بود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: ماهیت انقلاب اسلامی دشمن‌ ستیزی و دشمن‌شناسی است و زمانی پیروزی در انقلاب و هشت سال دفاع مقدس حاصل شد که مردم امام زمان خویش را یاری کردند.
سردار غیب پرور افزود: انقلاب اسلامی بعد از پیروزی شکوهمند در سال ۵۷، با حوادث و فتنه‌های گوناگون امتحان شد و تا به امروز توانسته پیچ‌ و خم های تاریخی بسیاری را پشت سر بگذارد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: این ایستادگی از سوی مردم، و توطئه انگیزی دشمنان جریانی است که از زمان رسول خدا و حضرت علی (ع) ادامه داشته است.
وی ادامه داد: در فرهنگ انقلاب اسلامی امام و رهبری میزان است و در واقع پیروزی جبهه حق در دوران دفاع مقدس پیروی از رهنمودهای امام خمینی (ره) بود.
سردار غیب پرور تاکید کرد: همه باید ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری را از شهدا بیاموزند چرا که شهدا از امام حسین(ع) و مکتب عاشورا الگوبرداری کردند.
شهرستان خمین از توابع استان مرکزی ۱۰۵ هزار نفر جمعیت دارد و به عنوان زادگاه معمار کبیر انقلاب مطرح است.
۷۲۷۷/۳۰۷۵/ خبرنگار: افسانه آروند *** انتشار دهنده: حسین مهدی زادهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید