خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه موقت اهواز:تخریب کنندگان اموال عمومی از مردم نیستند

امام جمعه موقت اهواز:تخریب کنندگان اموال عمومی از مردم نیستندبه گزارش ایرنا حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی شامگاه دوشنبه در جمع مردم انقلابی اهواز در حسینیه عاشقان ثارالله این شهر افزود: ما به عنوان قطره ای از دریای خروشان امت حزب الله جمع شده ایم تا با اهل بیت و قرآن و نظام و رهبری تجدید عهد کنیم و اگر یک عده اخلالگر بخواهند ازصبر مردم استفاده کنند دست و پای آنها را قطع می کنیم.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام، مغول وار به زعم خود آسانترین راه میان بر را برای برای ضربه زدن به نظام و ارزشهای اسلامی برگزیده اند اضافه کرد: حوادثی که امروز می بینیم ثمره فتنه گریهای دشمنی است که با دستکش مخملی می خواهد به آرمانهای این نظام ضربه وارد کند.
وی گفت: دوستان باید مراقب باشند که معاندین و دشمنان قابل اعتماد نبوده و تنها قصد ضربه زدن به مقدسات و نظام و جامعه اسلامی را دارند.
امام جمعه موقت اهواز افزود: امروز کسانی که این بازی را در کشور به راه انداخته اند از سوی دشمنان مثل جان کری و هیلاری کلینتون حمایت می شوند که با فرستادن پیام مردم را به غارت و حمله به اموال عمومی تشویق می کنند.
وی با بیان اینکه به فرموده رهبری نباید گول لبخندهای دشمن را بخوریم زیرا آنها برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی برنامه دارند، تاکید کرد: حزب الله دست آمریکا و اسراییل و کسانی را که وارد این بازی شده اند را با اقتدار قطع می کند.
حجت الاسلام حاجتی تصریح کرد: امروز برای مقابله با این افراد جمع شده ایم و معتقدیم این گروه کف روی آب هستند و حقیرتر از آنند که بتوانند درمقابل سیل خروشان امت بایستند.
وی گفت: این افراد اگر ذره ای مردانگی و غیرت در وجود خود داشته باشند به سراغ اموال عمومی نمی رفتند یا مثل اقدام تاسف بارشان در شهرستان درود با ماشین آتش نشانی مردم را نمی کشتند، آنها با علم و آگاهی و عامدانه دو بیگناه را کشتند که جای تاسف دارد.
امام جمعه موقت اهواز گفت: امروز هم ما آمده ایم که با ولی فقیه عهد ببندیم و اعلام کنیم سینه های خود را در برابر ترکشها و گلوله های دشمن سپر می کنیم و با تمام وجود ندای لبیک یا حسین و هیهات من الذله سر می دهیم.
در این مراسم که با نوحه خوانی هم همراه شد از مردم برای حضور در راهپیمایی ‘ شکوه وحدت ‘ که چهارشنبه در اهواز در محکومیت اعتراضهای کور و اخلالگری برگزار می شود دعوت به عمل آمد.
جمعیت حاضر در این برنامه پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حسینیه ثارالله با سردادن شعارهای مرگ بر آل سعود، مرگ بر آمریکا و اسراییل، مرگ بر فتنه‌گر وطن‌فروش، ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است، فتنه‌گر حیا کن مملکت رو رها کن، مفسد اقتصادی دشمن انقلاب است، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، در حمایت از نظام و مقام معظم رهبری ر سر داده و تحرکات عده ای قلیل در کشور را محکوم کردند و مسیر حسینیه ثارالله تا خیابان سلمان فارسی و شریعتی را شعارگویان طی کردند.
خبرنگاران: رضا خبازان، محمد شاکری یوسفی **تنظیم: کبری آقازری** انتشار محسن بهاروند
۹۸۷۹/۷۱۵۲/۶۰۰۲/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید