خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه بجنورد: هدف دشمن ناراضی کردن مردم از نظام است

امام جمعه بجنورد: هدف دشمن ناراضی کردن مردم از نظام استبه گزارش ایرنا حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته نماز جمعه در بجنورد مرکز خراسان شمالی اظهارکرد: همه ما می دانیم که در کشور مشکلاتی وجود دارد و معشیت ما دچار اختلال است، اما ساز و کارهایی برای حل آن لازم است.
وی با بیان اینکه برای فایق آمدن بر مشکلات باید صبوری کرد گفت: باید اقتصاد مقاومتی را در کشور به طور کامل اجرا کنیم تا دشمن نتواند در ما تاثیر منفی بگذارد، لذا باید مردم هوشیار باشند و اجازه دهند که دولتمردان و مسئولان تدبیر بهتری در این زمینه داشته باشند.
حجت الاسلام یعقوبی افزود: این مردم گوهر و گرانبها هستند، اگر مردم نباشند، نظام نیست، نظام بر پایه حضور مردم تداوم پیدا می کند، اجازه ندهید حادثه ای ایجاد شود و نشان دهنده نارضایتی مردم باشد.
وی بیان کرد: هدف دشمنان نظام همین است، آنها می خواهند مردم را ناراضی از نظام جلوه دهند و مسائل اخیر در حقیقت فتنه جدید است، این فتنه ها را با مدیریت درست پیشگیری کنید، دشمن می خواهد کاری کند که نارضایتی مردم از نظام بیشتر شود.
وی با اشاره به فتنه سال ۸۸ در کشور اظهارکرد: عده ای در این فتنه قانون شکنی کردند و برخی قانون را زیر پا گذاشتند، قانون انتخابات می گوید شخصی که حداکثر آراء را به دست آورده، آن فرد رئیس جمهور است، در فتنه سال ۸۸، حرمت و قداست قانون پایمال شد و فتنه شکل گر فت.
حجت الاسلام یعقوبی اضافه کرد: در آن زمان، قانون شکنان بر پروژه تقلب پافشاری کردند و هنوز هم آثار فتنه در گوشه و کنار کشور دیده می شود و دشمنان امیدوارند تا در نقطه دیگر فتنه ایجاد کنند.
وی گفت: دو مساله می تواند فتنه را مهار کندکه یکی از آنها قانون است که قانون هم همان قرآن، امام و ولی فقیه است، ما امروز هم قرآن و هم ولی فقیه را در کشور داریم و نباید گرفتار فتنه شویم.
وی با اشاره به یوم الله ۹ دی ماه سال ۸۸ افزود: نهم دی ماه از آن شخص خاصی نیست و یوم الله انقلاب اسلامی ایران است که راه شهدای انقلاب مجدد در آن تجدید شد.
ع/ ۶۰۴۲ انتشار: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *