خانه / دسته‌بندی نشده / الدوحیل را با پرس تیمی می توان شکست داد

الدوحیل را با پرس تیمی می توان شکست دادبه گزارش ایرنا، امیر قلعه نویی روز دوشنبه در نشست خبری پیش از مسابقه تیم ذوب آهن ایران برابر الدوحیل قطر افزود: حریف ما تیم کاملی است که در خطوط مختلف از بازیکنان خوبی بهره می برد.
وی گروه B این دوره از مسابقات را گروه مرگ ارزیابی کرد و گفت: برای ماندن در جدول و شانس صعود به مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا محکوم به شکست تیم الدوحیل قطر هستیم.
به گفته قلعه‌ نویی، در بازی رفت برابر این تیم، اشتباه های فردی و تعویض ها سبب شکست ذوب‌ آهن ایران برابر الدوحیل شد.
وی اضافه کرد: در بازی رفت تا دقیقه ۷۰ مسابقه نبض بازی را در اختیار داشتیم، اما پس از آن حریف بر ما برتری یافت و توانست سه امتیاز مسابقه را در خانه نگه دارد.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران با بیان اینکه بازیکنان ذوب آهن ایران از لحاظ روحی و روانی آماده هستند، ادامه داد: ذوب ‌آهن هجومی است و آمار این موضوع را به خوبی نشان می‌دهد، البته بازیکنان باید با تغییر نگرش و رفتارهای خود از لحاظ فنی آماده تر شوند.
قلعه نویی اظهار کرد: ذوب آهن از لحاظ میزان سرمایه در میان ۱۶ تیم آسیا رده پانزدهم را داراست و از حیث مالی نسبت به دیگر تیم ها شرایط چندان مناسبی ندارد.
وی همچنین درباره تعطیلات نوروز و مشکلاتی که برای بازیکنان ایجاد می‌کند، گفت:۹۰ درصد بازیکنان فوتبال ایران حرفه ای نیستند برای مثال بازیکنان ذوب آهن پیش و بعد از عید نوروز از لحاظ وزنی تفاوت های بسیاری داشتند.
بختیار رحمانی بازیکن تیم ذوب آهن نیز در این نشست خبری گفت: نماینده قطر در این گروه در تمام خطوط از قدرت بالایی برخوردار است، البته ضعف‌های نیز دارد که ما روی آنها کار کرده ایم.
وی افزود: در بازی فردا دستورات کادر فنی را به خوبی اجرا خواهیم کرد و امیدواریم با حضور هواداران اصفهانی و تشویق آنان بتوانیم هر سه امتیاز این دیدار حساس را کسب کنیم.
وی تاکید کرد: بازی سختی پیش روی ذوب آهن قرار دارد زیرا تیم های این گروه همه قهرمان های لیگ های کشورشان و قدرتمند هستند.
تیم فوتبال ذوب آهن در هفته پنجم لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، عصر سه شنبه ۱۴ فروردین ۹۷ از ساعت ۱۸ و ۴۵دقیقه در ورزشگاه فولاد شهر میزبان تیم الدوحیل قطر است.
ذوب آهن در گروه B مسابقات فوتبال جام باشگاه های آسیا با ۶ امتیاز در رده دوم و الدوحیل با ۱۲ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارند.
۶۰۲۰/۶۰۲۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید