خانه / دسته‌بندی نشده / افزون بر ۸٫۱ میلیون مسافر نوروزی وارد خراسان رضوی شده اند

افزون بر ۸٫۱ میلیون مسافر نوروزی وارد خراسان رضوی شده اندمهدی فروزان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شمار مسافران نوروزی امسال خراسان رضوی در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۸٫۵ درصد بیشتر شده است.
وی متوسط روزانه ورود مسافر را به خراسان رضوی در این ایام ۷۳۷ هزار و ۹۵۹ نفر اعلام و بیان کرد: از مجموع مسافران ورودی به استان چهار میلیون و ۸۲۹ هزار و ۲۳ نفر وارد مشهد شده اند که این تعداد نیز در مقایسه با مدت مشابه پارسال هشت درصد رشد نشان می دهد.
مدیرکل دفتر امور رفاهی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: متوسط روزانه ورود مسافر به مشهد نیز طی ایام نوروز امسال تاکنون ۴۳۹ هزار و دو نفر بوده است.
وی همچنین گفت: در این مدت ۶۳۸ هزار و ۴۰۵ نفر با اتوبوس، ۲۲۵ هزار و ۹ نفر با قطار، ۱۴۴ هزار و چهار نفر با هواپیما و هفت میلیون و ۱۱۰ هزار و ۱۳۶ نفر با خودروی شخصی به خراسان رضوی سفر کرده اند.
فروزان افزود: از مجموع مسافران ورودی به مشهد نیز سه میلیون و ۹۹۱ هزار و ۵۹۶ نفر با خودروی شخصی وارد این شهر شده اند. بقیه مسافران نوروزی ورودی به این کلانشهر نیز با اتوبوس، هواپیما و قطار به مشهد سفر کرده اند.
۷۴۹۶/۱۸۵۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید