خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح ۸ طرح تولیدی در ارومیه/ رونمایی از بزرگترین کانکس متحرک اورژانس کشور

افتتاح ۸ طرح تولیدی در ارومیه/ رونمایی از بزرگترین کانکس متحرک اورژانس کشوربه گزارش ایرنا رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی روز سه شنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: واحد تولید اتصالات آبیاری تحت فشار با ۱۱ میلیارد ریال حجم سرمایه گذاری در فاز ۲ شهرک صنعتی ارومیه نیز به بهره برداری رسید.
جعفرصادق اسکندری ادامه داد: این واحد تولیدی با ۲ هزار مترمربع مساحت، سالانه ۲۸۰ تن محصول تولید کرده و برای ۳۶ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد می کند.
وی همچنین ادامه داد: محصولات جدید ست های جراحی و ارتوپدی که برای نخستین بار در سطح کشور در سایه تحقیق و توسعه در یکی از واحدهای ارومیه تولید شده نیز با ۱۴۲ میلیار ریال سرمایه گذاری و اشتغال زایی برای ۷۰ نفر در فاز ۲ شهرک صنعتی ارومیه رونمایی شد.
اسکندری با اشاره به بهره برداری از شرکت خمیر آوران ارومیه در روز جاری، گفت: این واحد تولیدی با جذب سرمایه گذار از کشور ترکیه و با ۲۰ میلیارد ریال حجم سرمایه گذاری برای ۵۰ نفر اشتغال زایی کرده است.
وی اظهار کرد: در روز جاری با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان محلی، واحد تولیدی انواع وانت بار تک کابین و ۲ کابین نیز کلنگ زنی شد.
وی با اشاره به اینکه حجم سرمایه گذاری این واحد تولیدی ۳۵۰ میلیارد ریال است، ادامه داد: این واحد خودروسازی برای ۱۳۷ نفر اشتغال زایی کرده و سالانه پنج هزار دستگاه وانت روانه بازار داخلی می کند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی افزود: بهره برداری از واحد تولیدی انواع غذاهای آماده و نیمه آماده کنسروی با ۱۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری با اشتغال زایی برای ۱۵ نفر و با ۳۴۰ تن ظرفیت تولید در سال از دیگر طرح های افتتاحی روز جاری است.
به گزارش ایرنا، ایام الله دهه فجر از روز پنجشنبه هفته گذشته آغاز شده است و با افتتاح و کلنگ زنی طرح های متعدد در آذربایجان غربی تا ۲۲ بهمن ماه جاری ادامه می یابد؛ امسال سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.
۲ هزار و ۲۶۵ واحد تولیدی صنعتی در این استان وجود دارد که با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۱ هزار و ۹۷۷ میلیارد ریال برای ۵۷ هزار و ۹۱۸ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
۸۱۳۵/ ۳۰۷۲
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید