خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح رویداد "تهران شهری برای همه زنان"/حمایت از فعالیت ها و افزایش مشارکت اجتماعی زنان

افتتاح رویداد "تهران شهری برای همه زنان"/حمایت از فعالیت ها و افزایش مشارکت اجتماعی زنان

زهرا بهروز آذر در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: این رویداد که در ذیل برنامه‌های مصوب تهران ۱۴۰۰ با همکاری مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران است از امروز -۱۴ بهمن – آغاز شد و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: رویداد «تهران شهری برای همه زنان» باهدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های زنان و دختران شهر تهران به مدت چهار روز در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.
به گفته زهرا بهروز آذر، این نمایشگاه، نخستین و مهم‌ترین رویداد هنری بانوان شهر تهران است که با برگزاری این رویداد هنری ضمن شناسایی اساتید و بانوان، نسبت به حمایت از  فعالیت‌های هنری، پرورش و افزایش اعتلای مشارکت اجتماعی زنان گامی هرچند کوچک در این مسیر برمی‌دارد.

به اعتقاد مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران، زنان بهتر از هر شخص دیگری می‌توانند برای زنانه‌ و مادرانه‌تر شدن چهره شهر خود تلاش کنند. به همین دلیل است که نمایشگاه «تهران شهری برای همه زنان» برگزار شده است.

بهروزآذر گفت: زنان در خلال چهار روز برگزاری نمایشگاه، آثار خود را تکمیل می‌کنند و از بین این آثار چند اثر برای به نمایش درآمدن در هنرمندان انتخاب خواهد شد. 
وی تاکید کرد: زنان از راه هنرشان می‌توانند مشکلاتی که در شهر برایشان وجود دارد را در قالب زبانی خلاقانه‌تر به گوش مدیران و سیاستگذاران شهری برسانند.
به گزارش ایسنا، این نمایشگاه با مدیریت جمال رحمتی شکل‌گرفته و فیروزه مظفری در بخش کاریکاتور، ستاره حسینی در بخش نقاشی، افسانه صانعی در بخش تصویرسازی، فاطمه کرکه آبادی در بخش گرافیک، مینا بحرینی در بخش طراحی، صبا طاهری در بخش عکس، وجیهه دانا در بخش حجم و مجسمه‌سازی سرپرستی هنرمندان بخش‌های مختلف این نمایشگاه را بر عهده خواهند داشت.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

بهترین اقدام برای تغییر وضع موجود حضور پای صندوق‌های رای است

به گزارش ایسنا، دکتر اسکندر مومنی در حاشیه حضور پای صندوق رأی انتخابات ۱۴۰۰ گفت: …

پاسخی بگذارید