خانه / دسته‌بندی نشده / اعلام حمایت مجمع نمایندگان گیلان از مصطفی سالاری استاندار جدید

اعلام حمایت مجمع نمایندگان گیلان از مصطفی سالاری استاندار جدیدبه گزارش ایرنا، محمد حسین قربانی عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و رای بالای آنان به دکتر روحانی بیان کرد: پس از انتخابات سال ۹۲ ، انتخاب محمدعلی نجفی به عنوان نماینده عالی دولت در گیلان فضای بسیار خوبی در استان بوجود آورد.
وی افزود: توقع خواص، نخبگان، مجمع نمایندگان و نظر نماینده ولی فقیه در استان ادامه خدمت محمد علی نجفی استاندار پیشین بود اما دولت تصمیم گرفت که جابجایی انجام شود و با این نگاه شاهد خدمت ایشان در استان البرز هستیم.
قربانی اظهار داشت : خواسته مردم و مدیران انتخاب استاندار بومی بود اما نگاه کارشناسی دولت استفاده از استانداران غیر بومی در همه استانها است و ما را نیز برای این امر قانع کردند.
وی با اشاره به سوابق اجرایی مصطفی سالاری استاندار جدید گیلان گفت: سالاری مورد اعتماد دولت است و امیدواریم با حضور ایشان برای گیلان و ارتقاء آن برنامه ریزی های لازم انجام شود.
وی با اشاره به شباهت های گیلان و بوشهر محل خدمت پیشین استاندارجدید گیلان تصریح کرد: قرار داشتن در کرانه دریا و سواحل، محیط گردشگری و کشاورزی از ظرفیت های گیلان است و انتظار می رود که بر همین اساس حفظ محیط زیست از رئوس برنامه های استاندار جدید باشد.
استاندار پیشین گیلان و کنونی البرز نیز در این جلسه گفت: طی چهار سال گذشته همه تلاشم را برای اعتلای گیلان و کاهش آلام مردم به کار گرفتم و اگر جایی توفیق نداشتم در توانم نبوده است.
محمد علی نجفی ، گیلانیان را مردمی نجیب، با فرهنگ، صبور و اخلاق مدار توصیف و بیان کرد: این مردم همه نارسایی ها و کاستی ها را برای حفظ استقلال کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمل کرده اند.
وی کسب رتبه نخست بهبود فضای کسب و کار در کشور طی چند سال گذشته و افزایش سرمایه گذاری را از جمله این نتایج عنوان کرد.
وی با بیان اینکه وظیفه داریم به مردم راست بگوییم ، گفت: همه تلاش مان این بوده که فضای آرامش، همدلی ، وفاق و امنیت در استان حاکم شود.
وی تصریح کرد: ارتقای شاخص های عمرانی باوجود کمبود اعتبارات ناشی از همین همگرایی مدیریتی استان بود.
نجفی در ادامه به طرح های در دست اجرا و مطالبات مردم استان اشاره و بیان کرد: راه آهن قزوین -رشت- انزلی- آستارا از مطالبات دو دهه گذشته مردم گیلان بوده است.
وی تکمیل سدها، باقی مانده آزادراه رشت- قزوین، ساماندهی پسماندها، طرح پرورش ماهی در قفس و مطالبات جوانان را نیز از خواسته های مردم و برنامه های در حال اجرای استان خواند و پیگیری آنها را خواستار شد.
جلسه شورای اداری گیلان عصر امروز با حضور وزیر کشور با هدف تودیع و معارفه استاندار پیشین و جدید در استانداری گیلان برگزار شد.
در این مراسم از اقدامات محمدعلی نجفی استاندار پیشین گیلان قدردانی و مصطفی سالاری به عنوان استاندار جدید گیلان معرفی شد.
خبرنگار: سلیمانی **انتشار دهنده: بابایی
۷۲۹۶/ ۶۰۳۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *