خانه / دسته‌بندی نشده / اسکان ۱۷ میلیون مسافر در واحدهای اقامتی خراسان رضوی

اسکان ۱۷ میلیون مسافر در واحدهای اقامتی خراسان رضویمهدی فروزان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا این عدد را هفت درصد بیشتر از میزان اقامت پارسال اعلام و بیان کرد: ضریب اشغال گنجایش اماکن اقامتی خراسان رضوی طی این مدت بطور متوسط ۷۵ درصد بوده است.
وی ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزار نفر از این میزان اقامت را فقط مربوط به سه ماه تابستان امسال ذکر و بیان کرد: ظرف شش ماه گذشته سه میلیون و ۷۸۳ هزار و ۵۲۳ مسافر در هتلها، سه میلیون و ۷۴۸ هزار نفر در هتل آپارتمانها، ۲ میلیون و ۶۴۲ هزار نفر در میهمانپذیرها و ۲ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۹۶۰ مسافر نیز در خانه مسافرهای فعال در سطح خراسان رضوی اقامت کرده اند.
سخنگوی ستاد هماهنگی خدمات سفر خراسان رضوی افزود: میزان اسکان مسافران در کمپها نیز ۵۶۴ هزار و ۶۰۱ نفر، در مدارس ۲ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۹۹۱ نفر و در میهمانسراهای دولتی یک میلیون و ۷۹۲ هزار و ۲۸۱ نفر ثبت شده است.
طی نیمه نخست امسال خراسان رضوی با محوریت مشهد میزبان ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار زائر و مسافر بوده است. بطور متوسط سالانه ۲۷ میلیون زائر و مسافر به این استان سفر می کنند. ۲ میلیون نفر از این جمعیت را مسافران خارجی و عموما از کشورهای حاشیه خلیج فارس تشکیل می دهند.
خبرنگار: فاطمه یوسفی **انتشار: حسین کریم زاده
۱۹۰۶/۱۸۵۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید