خانه / دسته‌بندی نشده / استاندار همدان: ۳۰میلیارد ریال برای طرح های ورزشی رزن اختصاص یافته است

استاندار همدان: ۳۰میلیارد ریال برای طرح های ورزشی رزن اختصاص یافته استمحمدناصر نیکبخت پنجشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: عملیات اجرایی تعدادی از طرح های ورزشی رزن آغاز شده است و به زودی اقدامات لازم برای اجرای دیگر طرح ها نیز کلید می خورد.
وی با تقسیم بندی طرح های ورزشی شهرستان رزن به ۲ بخش ملی و استانی، اضافه کرد: طرح های ملی شامل احداث استخر بانوان و سالن باستانی رزن است.
نیکبخت با بیان اینکه احداث زمین چمن و رختکن، دیوار کشی سالن کشتی شهید مفتح، دیوار کشی سالن قره درگزین و سالن کرفس، از جمله طرح های استانی این شهرستان بشمار می رود، یادآوری کرد: عملیات اجرایی طرح های یاد شده بین ۱۰ تا ۶۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی تاکید کرد: بی تردید با اجرای طرح های یاد شده، شاهد رشد قابل قبولی در عرصه ورزش رزن خواهیم بود و این مهم از سیاست هایی است که دولت تدبیر و امید در شهرستان ها دنبال می کند.
نیکبخت با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان همواره نگاه ویژه ای به توسعه ورزش استان همدان دارد، یادآوری کرد: بی شک سفر مسعود سلطانی فر در مهرماه امسال به همدان که همراه با معاونان وزارت ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی صورت گرفت، نقطه عطفی در حوزه ورزش این استان بشمار می رود.
وی با بیان اینکه تاکنون وزیری با تمام مدیران ستادی برای رسیدگی به مشکلات یک استان، به منطقه ای سفر نکرده است، گفت: برای نخستین بار وزیر ورزش و جوانان با همه معاونان و روسای فدراسیون ها به همدان آمدند و این مهم در تاریخ وزارت ورزش و جوانان و این استان ماندگار خواهد بود.
استاندار همدان گفت: در دولت یازدهم ۹۰ هزار مترمربع به زیرساخت های ورزشی این استان اضافه شد و امکانات ورزشی این استان از ۶۲ صدم متر مربع به ۷۱ صدم متر مربع رسید.
نیکبخت اضافه کرد: با بهره برداری از ۲۱ طرح ورزشی استان، زیر ساخت های ورزشی همدان در سال جاری به ۸۲ صدم متر می رسد و تا پایان دولت دوازدهم افق روشن تری در این حوزه خواهیم داشت.
۷۵۲۰/۲۰۹۰
خبرنگار**میثم ناصرنژاد**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید