خانه / دسته‌بندی نشده / استاندار مازندران :شایسته سالاری ملاک تغییر مدیران است

استاندار مازندران :شایسته سالاری ملاک تغییر مدیران استبه گزارش خبرنگارایرنا،محمد اسلامی شامگاه دوشنبه درآیین معارفه اش که با حضور وزیر کشوردراستانداری مازندران درساری برگزارشد، افزود : در این رویکرد شایسته سالاری و برنامه محوری اولویت با نیروهای بومی و محلی این خطه شمال کشور خواهد بود.
عصر امروز محمد اسلامی با حضور وزیر کشور به عنوان بیست و دومین استاندار مازندران پس از پیروزی انقلاب اسلامی معرفی و از خدمات ربیع فلاح جلودار که حدود ۵۰ ماه این مسوولیت را عهده دار بود، قدردانی شد.
** تشکیل اتاق فکر
نماینده عالی دولت در مازندران گفت که این خطه شمال کشور ظرفیت های خوبی برای توسعه پایدار دارد امااز این ظرفیت ها به خصوص در حوزه گردشگری دریایی استفاده خوبی نشده است.
اسلامی افزود : با تشکیل اتاق فکر از نخبگان فکری و فرهنگی داخل و برون مازندران، برای توسعه متوازن این استان متناسب با ظرفیت های موجود از جمله گردشگری دریایی برنامه ریزی می شود.
وی اضافه کرد : باید برای توسعه متوازن در مازندران به محیط زیست توجه بیشتری صورت گیرد و به گونه ای برنامه ریزی شود که کمترین آسیب به محیط زیست وارد شود.
استاندارمازندران گفت که در گذشته توسعه زیرساختی در این خطه شمال کشور آسیب های زیادی به محیط زیست استان وارد کرد و باید برنامه های توسعه آینده در جهت جبران این آسیب ها و توجه بیشتر به محیط زیست باشد.
محمد اسلامی اظهارداشت : برنامه های دیگر اولویت دار نیزدردوره چهار ساله مدیریتی اش برای مازندران دارد که بزودی به اطلاع مردم می رساند.
خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
/۱۸۹۹/۶۹۸۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *