خانه / دسته‌بندی نشده / از عملکرد کشتی گیرانم در رقابت های جام تختی رضایت دارم

از عملکرد کشتی گیرانم در رقابت های جام تختی رضایت دارم



سروان ازدن روز جمعه پس از پایان رقابت های کشتی فرنگی جام تختی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به این که رقابت های جام تختی به عنوان سیستم رنکینگ جهانی معرفی شده بود کشتی گیران مطرحی در این مسابقات حضور داشتند که این موضوع باعث بالا رفتن سطح مسابقات شده بود.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ترکیه با بیان این که می توانستیم عملکرد بهتری در این رقابت ها داشته باشیم افزود: در این رقابت ها سعی کردیم ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه خود را به میدان بفرستیم تا قبل از برگزاری رقابت های جهانی ۲۰۱۸ به آمادگی بهتری برسیم.
وی در ادامه به کشتی گیران ایرانی حاضر در این مسابقات اشاره کرد و گفت: ایران همیشه در کشتی صاحب نام بوده و این کشور سرشار ازاستعدادهای نوجوان و جوان در رشته کشتی است و قطعا باید از ایران به عنوان یکی از قطب های کشتی جهان نام برد.
ازدن عنوان کرد: تیم ایران در مسابقات جام تختی با نفرات جدیدی به میدان آمد و برخی از کشتی گیران مطرح خود را در این رقابت ها شرکت نداد با این وجود عملکرد جوانان ایرانی قابل ستایش بود.
وی به میزبانی خوب شهرستان ماهشهر در سی و هشتمین دوره رقابت های جام تختی اشاره کرد و گفت: تاکنون هر بار به ایران سفر کردم با استقبال خوب تماشاگران علاقه مند به کشتی در این کشور رو به رو شدم و همان گونه که دیدید سالن مسابقات به هنگام بازی پر از تماشاگر ایرانی بود.
سرمربی تیم ملی ترکبه افزود: هدف اصلی ما رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ در ایران و سپس المپیک توکیو است و تا آن موقع تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین تیم سال های اخیر ترکیه را روانه این دو مسابقه کنیم.
به گزارش ایرنا رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روز جمعه با قهرمانی ایران و نایب قهرمانی ترکیه به پایان رسید.
۹۸۷۹/۶۰۰۲/۶۰۶۴
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار:محسن بهاروند



انتهای پیام /*










درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید