خانه / دسته‌بندی نشده / ارسال نامه کمیسیون صنایع به رئیس جمهوری درباره مشکلات صنایع سنگین استان مرکزی/ تصویب لایحه عضویت ایران در تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا و اقیانوسیه

ارسال نامه کمیسیون صنایع به رئیس جمهوری درباره مشکلات صنایع سنگین استان مرکزی/ تصویب لایحه عضویت ایران در تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا و اقیانوسیهبه گزارش ایرنا، عزیز اکبریان درتشریح نشست امروز- سه شنبه- کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از موضوعات مورد بحث در نشست کمیسیون درخصوص مشکلات به‌وجود آمده در شرکت‌های آذرآب، هپکو، واگن‌سازی و آلومینیوم استان مرکزی بود.
رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشترین مشکلات درخصوص واگذاری‌های سازمان خصوصی به‌وجود آمده است، اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد تذکری به وزارت اقتصاد و امور دارایی داده شود و وزارت صنعت، معدن و تجارت موضوع را پیگیری کند.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در این جلسه مقرر شد تا در این خصوص نامه‌ای خطاب به رئیس جمهوری داده شود تا یک تیم ویژه مشکلات صنعتی استان مرکزی را بررسی کند، اضافه کرد: پیگیری مشکلات تنها بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت نیست.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ادامه جلسه موضوع انتخاب هشت نفر به‌منظور تشکیل کمیسیون مشترک لغو قانون دخانیات مورد بررسی قرار گرفت، اضافه کرد: اساسنامه دخانیات اصلاح شد اما قانون قبلی همچنان پابرجا است و باید آن مواردی که در قانون جدید تصویب شده‌اند در قانون قبلی لغو شوند.
اکبریان با تاکید بر اینکه مورد دیگری که در کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار گرفت درخصوص لایحه عضویت جمهوری اسلامی ایران در تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا و اقیانوسیه بود، بیان کرد: این لایحه به اتفاق آرا نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصویب شد.
به گزارش خانه ملت، خاطرنشان کرد: شورای محترم نگهبان ۵ مورد از طرح حمایت از هنرمندان ایراد گرفته بود که سه ماده آن اصلاح و مصوب شد که دو ماده دیگر آن بعد از تصویب شدن در صحن مجلس شورای اسلامی به مجمع تشخیص نظام فرستاده شود.
سیام**۳۰۶۱*۱۴۴۹*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *