خانه / دسته‌بندی نشده / اردوی تیم ملی ووشو (تالو)اوایل سال آینده تشکیل می شود

اردوی تیم ملی ووشو (تالو)اوایل سال آینده تشکیل می شودفرشاد عربی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا همچنین به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در اواخر مرداد سال ۹۷ اشاره کرد و افزود: بنا داریم در این رقابت ها در کنار بازیکنان با تجربه از جوانان مستعدی استفاده کنیم تا حضور در میدان های بزرگ را تجربه کنند.
وی ادامه داد: پس از یک دوره مسابقات درون اردویی، نفرات برتر در قالب تیم اصلی ایران راهی بازی های آسیایی خواهند شد.
وی همچنین اظهار کرد: ووشو خوزستان از ظرفیت بالایی در کشور برخوردار است منتها برای بهتر شدن این رشته باید سطح فنی مربیان این استان به روز شود.
عربی گفت: با توجه به اینکه زمزمه های المپیکی شدن رشته ووشو به گوش می رسد انتظار می رود که اداره کل ورزش خوزستان با سرمایه گذاری در ووشو بیش از پیش به این رشته توجه کند.
سرمربی خوزستانی ووشو (بخش تالو) تیم ملی افزود: برای رسیدن به اهداف بلندمدت باید از امروز شروع کنیم تا در چند سال آینده ثمره کار خود را ببینیم.
وی به حضور رضا خلف زاده، بهروز بخشی زاده و محمد جلالی در اردوی تیم های ملی بزرگسالان، نوجوانان و جوانان تالو اشاره کرد و گفت: حضور ورزشکاران خوزستانی در اردوهای تیم ملی و حتی میدان های بین المللی به توسعه این رشته در خوزستان کمک می کند.
وی در پاسخ به پرسشی درباره حضور خود در میدان به عنوان بازیکن افزود: در سال ۹۷ تصمیم گرفته ام که در مسابقات شرکت نکنم و به کار مربی گری بپردازم اما هنوز هیچ تصمیمی در خصوص آینده نگرفته ام. چند روز پیش فدراسیون پیشنهاد سمت سرمربی گری تالو را به من داد، که با توجه به سابقه ۲ سال مربی گری در باشگاه های شهرداری بندرعباس و پارس جنوبی جم این سمت را پذیرفتم.
سرمربی خوزستانی ووشو (بخش تالو) تیم ملی گفت: پس از قهرمانی ایران در مسابقات جهانی ووشو در روسیه و کسب هفت نشان طلا در بخش ساندا، چینی ها از ترس اینکه در بخش تالو جایگاه شان به خطر افتد مانع از حضور مربیان خود به کشور ایران شدند. این موضوع نشان می دهد که ووشوی کشورمان روز به روز در حال پیشرفت است.
تیم ملی ووشوی ایران برای نخستین ‌بار با کسب هفت نشان طلا در بخش ساندا، یک نشان طلا در بخش تالو(فرم دوئلین) و دو نشان برنز در تالو، موفق شد پس از ۱۳ دوره سلطه‌ چینی ‌ها در ووشو به عنوان قهرمانی جهان برسد. چین با هفت طلا به نایب قهرمانی رسید و روسیه نیز با ۲ طلا٬ یک نقره و ۲ برنز سوم شد.
۹۸۷۹/ ۶۰۳۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید