خانه / دسته‌بندی نشده / اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در ماهشهر خوزستان آغاز شد

اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در ماهشهر خوزستان آغاز شدسید علیرضا قریشی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این اردو با حضور ۲۰ وزنه بردار برتر کشور به مدت ۲۰ روز به میزبانی ماهشهر در حال برگزاری است .
وی افزود: محمد امین علیپور (۷۷ کیلوگرم)، علی مکوندی (۸۵ کیلوگرم)، سید ایوب موسوی (۹۴ کیلوگرم) و میلاد رهبری نژاد (۱۰۵ کیلوگرم) چهار وزنه برداری خوزستانی حاضر در این اردو هستند.
وی ادامه داد: با توجه به نزدیکی مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر در اهواز، وزنه برداران خوزستانی اکنون در اردوی تیم منتخب خوزستان برای حضور در رقابت های جام فجر هستند و پس از آن به اردوی تیم ملی اضافه می شوند.
قریشی در ادامه به رقابت های بین المللی جام فجر اشاره کرد و گفت: با توجه به برگزار شدن این مسابقات به صورت بین المللی، طبق قانون فدراسیون جهانی از هر کشور تنها یک تیم اجازه ورود در این رقابت ها را دارد به همین دلیل تیم منتخب خوزستان به نمایندگی از ایران در این پیکارها حضور دارد.
وی با بیان اینکه وزنه برداری خوزستان ویترین وزنه برداری کشور است افزود: انتظار می رود که سومین دوره رقابت های جام فجر در سطح بالایی برگزار شود.
رییس هیات وزنه برداری خوزستان گفت: با توجه به اینکه به نفرات و تیم های برتر این رقابت ها جایزه دلاری پرداخت می شود بسیاری از بازیکنان تیم ملی دوست دارند که در این مسابقات شرکت کنند اما طبق قانون هر تیم می تواند از هشت وزنه بردار استفاده کند.
وی در ادامه به حضور رحمان اورامه (۹۴ کیلوگرم) و افشین طاهری (۸۵ کیلوگرم) در اردوی تیم ملی جوانان اشاره کرد و افزود: علی چسباوی، مهدی خلجی، علی صالح پور و ابوالفضل جمعه پور نیز هم اکنون در اردوی تیم ملی نوجوانان در حال تمرین هستند.
رقابت های قهرمانی آسیا فروردین ماه سال ۹۷ برگزار می شود.
۹۸۷۹/ ۶۰۳۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید